Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

The binding of isaac : rebirth ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW


Intex123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj borykałem się z dwoma problemami w Isaacu, rozwiązaniem nie otwierającej się gry jest po prostu poszukanie najnowszych sterowników do swojej karty graficznej. 

 

Sprawdzić nazwę karty graficznej można udając się do ustawień:

 

Panel sterowania > Sprzęt i dźwięk > Menedżer urządzeń > Karty graficzne.

 

Po instalacji oczywiście restart i sprawdzenie czy działa.

 

Z tego co doczytałem na różnych forach to jest też problem z teksturami.

 

Oto rozwiązanie:

 

    • Right click on the game in your steam library, and select properties
    • Click the beta tab, and in the box stated 'Enter access code to unlock private beta' type in 'whitetextures'
    • Select the ogl2 build
    • Check code
    • Wait for the download to complete
    • Enjoy textured Rebirth!

     

Tłumaczenie

1. Klikamy prawym przyciskiem myszy na isaaca w bibliotece na steamie i wybieramy ustawienia

2. Wchodzimy w zakładkę Beta i w pustym polu wpisujemy 'whitetextures'

3. Wyżej wybieramy Ogl2

4. Sprawdzamy kod.

5. Aktualizujemy i gotowe!

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...