Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema.. pobieralem zangielszczonego sibi, ale na skillach dalej mam ĄĘ ... w pierwszym oknie tam gdzie jest login (na sibi) mam normalne krzaczki... na wszystkich innych zakladkach oprocz skill tez... na skill mam poprostu to : 89548721627002077018.png pakiet jezykow jest zainstalowany... windows 7 ultimate x64 jak bo co... jesli nie da sie czegos z tym zrobic to moze ktos by mi sprobowal przetlumaczyc z ĄĘ te skille... oczywiscie + i 5

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Opublikowano

Wątpie czy to sie da zangielszczyć ale ja zawsze robiłem tak że brałem każdego skila w zakładke skilów atakujących i odpałem po kolei po 1 skilu i jak atakował moba to patrzyłem co to za atak i ewentualnie ustawiałem jak właczał imbue to wiadomo a jak nie atakował i wyskakiwał komunikat to znaczyło że to jakiś buff wiec dodawałem go do zakładki buffs i tak pokolei aż przerobiłem wszystkiee... troche czasochłonne ale skuteczne . a tak btw. co to za priv i co to za wersja silka że odpaliłeś na niej SibiBota i jak wbiłeś za pierwszym razem do gry o 16 ... i czy dalej jest tak ze jak odwiedzisz sklep jakis to bot przestaje dzialac np jak repota robisz ?

Opublikowano

sjsro new... wystarczy uzyc proces explorer (programu od D&G'a) zaraz wkleje istr. tylko znajde temat...

 

 

edit ;

 

1. Otwórz SibiBota.

2. Odpal silkroad, wejdź do menu ale nie wpisuj danych.

3. Otwórz program "Process Explorer", przewiń na doł i kliknij 2x na sro_client.exe

4. Znajdź 3 pliki o nazwie "msvcr71.dll" i kliknij SUSPEND (opcja poniżej).

5. Wróć do logowania, wpisz dane.

6. Gdy się zalogujesz i zobaczysz postać, nic nie klikaj.

7. Wróć do "Process Explorer" i kliknij "RESUME" na tych 3 plikach.

8. Zamknij "Process Explorer" i wróć do gry.

9. Wybierz postać i ciesz się działającym SibiBotem.

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Proces Explorer..

-----------------------------

Napisane przez D&G

 

tylko link zmienilem bo tamten nie dzialal...

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...