Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie można nawiązać stabilnego połączenia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam problem gdy wchodzę w sklep play, mam się zalogować loguje sie i mi pisze ze Nie mozna nawiązać stabilnego połączenia z serwerem. Przed tym , telefon rootowałem , i unrootowałem. Moze to ma związek z aplikacją freedom, ale teraz gdy chcę w nią wejsc pisze ze potrzebne jest konto google a zalogować sie nie moge. 

 

Dokładne info co wyskakuje :

Nie można się zalogować

--------------------------------

Nie można nawiązać stabilnego połączenia z serwerem.

 

Może to być tymczasowy problem lub urządzenie z systemem android może nie być przystosowane do usług transmisji danych.

Jeśli problem nadal występuje, skontaktuj się z działem obsługi klienta.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dodam ze internet mi działa , bo mogę korzystać z wyszukiwarki 

Opublikowano

Freedom juz nie mam i nie zamierzam mieć xD , co do zmiany hasła to nie w tym problem , a jak moge wgrać nowy system bo jestem w tym kompletnie zielony ;)

Opublikowano

moj tata miał to samo jedyne co pomoże to wgranie nowego systemu i nie instalowanie juz Freedom ;)

Bzdura. @topic Zainstaluj spowrotem Freedom i kliknij przycisk Stop. Wszystko wróci do normy.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Bzdura. @topic Zainstaluj spowrotem Freedom i kliknij przycisk Stop. Wszystko wróci do normy.

Nie wróci u mojego taty nic się nie dało zrobić tylko wgrać nowy system ;)
Opublikowano

Nie wróci u mojego taty nic się nie dało zrobić tylko wgrać nowy system ;)

Okej, ale jeśli to nic nie dało, to nie była to wina Freedoma. Pozwól, że wytłumaczę Ci działanie Freedom - używa on emulatora serwera Google Wallet, przez co aplikacja nie łączy się z oficjalnymi serwerami i myśli, że coś zostało kupione. Aby normalnie korzystać z usług Google musisz przerwać połączenie, to chyba logiczne :)

 

Oczywiście, jeśli się nie da wejść do Freedoma, to tak jak mówisz, pozostaje flash systemu.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

To była wina Freedom bo jak wgrałem ten system to znów wgrałem freedoma i znowu było to samo za 3 razem nie wgrywalem freedoma i juz tego błędu nie wywalało ;)

Opublikowano

Nie mogę wejsc do freedoma bo potrzeba konta google a nie moge wejsc na konto google .

ZMIANA HASLA NIC NIE DAJE . 

Telefon to Sony xperia tipo ( st21i)

Opublikowano

Poszukaj na XDA Developers ROMów lub Stock ROMa do Twojego telefonu i go sflashuj. Może to skutkować utratą gwarancji, proces jest niebezpieczny, a wszystko jest usuwane.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Jak to sie robi ;d

Szukasz ROMu i go instalujesz, instrukcja jest w temacie gdzie został on udostępniony.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

A jak bym zaniósł telefon do serwisu czy coś to by mi to zrobili ? nie chcę sobie jeszcze bardziej czegos rozwalic

Opublikowano

A jak bym zaniósł telefon do serwisu czy coś to by mi to zrobili ? nie chcę sobie jeszcze bardziej czegos rozwalic

Do oficjalnego to tyle, że Ci gwarancję anulują. Do nieoficjalnego to, za kilka dyszek powinni zrobić.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...