Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Czy Orianna jest rzeczywiście taka ciężka?


ezio2322

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na LOW ELO może się nie sprawdzać ;) Żeby ją wymasterować to naprawdę trzeba nią nieźle ogarniać.

Można nią grać, ale będziesz jedynie wykorzystywał część jej potencjału

916741414680034286162.png

Opublikowano

Na LOW ELO może się nie sprawdzać ;) Żeby ją wymasterować to naprawdę trzeba nią nieźle ogarniać.

Można nią grać, ale będziesz jedynie wykorzystywał część jej potencjału

A tutaj się z tobą nie zgodzę!

Na LOW ELO jak dla mnie Orianna wypada bardzo dobrze, trzeba tylko trochę chęci do pogrania kilku normali i... rewelacja!

Bronz/Silver - Ori easy win :)

Dlaczego?

Bronzy nie znają AP, AD resów, budują puste HP (nawet nie zawsze, czasami nie ma nawet tanków)...

Szłem łąką,
Kwiaty pachły,
Ona mnie odepchła.

Opublikowano

Jak ja lubie jak bronze player doradza innemu bronze player jak grac . MPCforum to 90% bronze playerzy wiec na 100% sie dowiesz co tutaj jest lepsze .  Orianna ciezko grac , musisz ciagle sterowac kulka , musisz duza nia grac by nie zapominac gdzie ta kulka zostala , czesto widze jak np na lcs gracz zapomni o kulce i leci tak przez pol mapy zeby uzyc samego q .

Opublikowano

Wydaje mi się, że Orianna w każdej dywizji jest dobra. Może z początku być ciężko, ponieważ trzeba ogarnąć tą kulkę jej, źle zobaczysz i zepsujesz ult, co za tym idzie = lose tf (chociaż nie zawsze), jednak Ori ma bardzo dobry dmg. Więcej plusików na jej temat niżej.

 

 

skill "Q" ma dmg, może zrobić za warda [dopóki nie odejdziesz zbyt daleko od miejsca kulki] - sprawdzanie krzaczków

skill "W" ma dobry dmg, spowalnia wroga, przyspiesza sojuszników

skill "E" dodaje pancerz i odporność na magię, można użyć na sojuszniku, do tego ten skill ma dmg

skill "R" ma dobry dmg, zasięg nie jest duży, ale wyrzuca przeciwników w powietrze w stronę kuli

gdy kula jest przy sojuszniku, możemy swobodnie użyć skilli[Q,W,E,R]

łatwa ucieczka od przeciwnika za pomocą kuli [uLTI + spowolnienie na "W" lub danie na siebie "E", czyli tarczę i "W" - przyspieszenie]

jej największą wadą jest to, że skille używa się tam, gdzie znajduje się KULA. Na to trzeba bardzo uważać. Czasami w TF, gdy wszystko szybko dzieje się, ciężko zorientować się, gdzie ona jest

manożerna

Opublikowano

Nie taka straszna jak ją malują, w tf zlapiesz 4-5 na ulta i po tf. Ale wiadomo ze też trzeba trochę poćwiczyć  ^_^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...