Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Pomocy przy odpaleniu starego serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pobierz silnik bukkita i plik startowy.

 

Chyba nie masz bukkita, ale nie jestem pewny bo masz wyłączone pokazywanie rozszerzeń w windowsie i mogłem coś przeoczyć :(.

"Los nagradza przygotowanych"

 

(Liberator 2)

Opublikowano

Pobierz silnik bukkita i plik startowy.

 

Chyba nie masz bukkita, ale nie jestem pewny bo masz wyłączone pokazywanie rozszerzeń w windowsie i mogłem coś przeoczyć :(.

Skad to moge pobrac ?

Opublikowano
http://bit.ly/1EdCq48

A plik start.bat powinien wyglądać tak (nim odpalasz serwa):

@ECHO OFF
ECHO ==BEGIN OF CONSOLE==
java -Xms1024M -Xmx1024M -jar <nazwa pliku bukkita> -o false
ECHO ==END OF CONSOLE==
pause

Wrzuć oba pliki do folderu gdzie masz pliki ops.txt, server.properties, itd...

"Los nagradza przygotowanych"

 

(Liberator 2)

Opublikowano

Po pierwsze nazwę pliku bez <> (napisałęm w tym, żebyś wiedział, że to całe masz zamienić).

 

Z tą javą to typowy błąd w systemie 64 bitowym.

 

 

Masz uprawnienia administratora komputera (bo jeżeli nie to nic nie zrobisz z tym)?

"Los nagradza przygotowanych"

 

(Liberator 2)

Opublikowano

Masz teamviewer to bym ci to zrobił (bo to dużo roboty)?

 

Jeżeli nie to mogę ci to screenami na forum pokazac.

"Los nagradza przygotowanych"

 

(Liberator 2)

Opublikowano

Wyślij mi na prywatną wiadomość swój numer i jednorazowe hasło (potem je zmienisz lub odinstalujesz temaviewera).

 

Spróbuję połączyć się z tobą i to zrobić.

 

 

@EDIT: Problem rozwiązany teamviewerem. Serwer działa.

"Los nagradza przygotowanych"

 

(Liberator 2)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...