Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Będę miał Infestation New Beginnings za darmo ?


PanHarnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Czy dostanę Infestation New Beginnings za darmo gdy mam zakupioną grę ale z poza steam ?

Ponieważ kupowałem infestation jak nazywał się jeszcze WarZ

x


Opublikowano

Witam

 

Czy dostanę Infestation New Beginnings za darmo gdy mam zakupioną grę ale z poza steam ?

Ponieważ kupowałem infestation jak nazywał się jeszcze WarZ

Raczej tak. każdy posiadacz Infestation ma dostać Infestation New Beginnings  jak wyjdzie ... w co wątpię 

Opublikowano

Jak zwykle @SubZero9921 udziela niezbyt poprawnych odpowiedzi. Widac jego ytuberzy nie posiadaja takiej wiedzy xD

 

Jeśli I:NB sie ukaże (w co wątpie) to ma wygladac to tak:

     - Pierwsi dostęp do gry (pre alpha ? ) będą mieli:
    * posiadający obecnie (w I:SS) konto Premium i Legendarny
    * ci którzy do 31 marca 2014 zapłacili w grze minimum 10 $  (kupili GC)
    * oraz ci, którzy do 31 marca 2014 mają „przegrane” 200 godzin

    - Następny etap to „ alpha acces”
    * dostępny dla graczy, którzy „przegrali” minimum 40 godzin

    - „Closed beta”
    * na tym etapie dostęp mają Ci którzy mają już konto I:SS

    - „Open beta”
    * dla wszystkich

test

 

 

Opublikowano

Jak zwykle @SubZero9921 udziela niezbyt poprawnych odpowiedzi. Widac jego ytuberzy nie posiadaja takiej wiedzy xD

 

Jeśli I:NB sie ukaże (w co wątpie) to ma wygladac to tak:

     - Pierwsi dostęp do gry (pre alpha ? ) będą mieli:

    * posiadający obecnie (w I:SS) konto Premium i Legendarny

    * ci którzy do 31 marca 2014 zapłacili w grze minimum 10 $  (kupili GC)

    * oraz ci, którzy do 31 marca 2014 mają „przegrane” 200 godzin

 

    - Następny etap to „ alpha acces”

    * dostępny dla graczy, którzy „przegrali” minimum 40 godzin

 

    - „Closed beta”

    * na tym etapie dostęp mają Ci którzy mają już konto I:SS

 

    - „Open beta”

    * dla wszystkich

Zapytał czy dostanie INB za free to odpowiedziałem wprost jeszcze zapomniałeś dodać że ta gra może nigdy nie powstać ... 

Opublikowano

Jak zwykle @SubZero9921 udziela niezbyt poprawnych odpowiedzi. Widac jego ytuberzy nie posiadaja takiej wiedzy xD

 

Jeśli I:NB sie ukaże (w co wątpie) to ma wygladac to tak:

     - Pierwsi dostęp do gry (pre alpha ? ) będą mieli:

    * posiadający obecnie (w I:SS) konto Premium i Legendarny

    * ci którzy do 31 marca 2014 zapłacili w grze minimum 10 $  (kupili GC)

    * oraz ci, którzy do 31 marca 2014 mają „przegrane” 200 godzin

 

    - Następny etap to „ alpha acces”

    * dostępny dla graczy, którzy „przegrali” minimum 40 godzin

 

    - „Closed beta”

    * na tym etapie dostęp mają Ci którzy mają już konto I:SS

 

    - „Open beta”

    * dla wszystkich

Vaxus pisałem żebyś nie robił takich akcji bo pokazujesz tym tylko swój poziom.

Co do odpowiedzi jest w 100% poprawna.

Co do sub zero to nie jest jego ytuber tylko czerpał od niego informacje dla tego  nie widzę dawania zbędnych docinek

Udziela niezbyt poprawnych odpowiedzi hmm Jak zwykle to było nie potrzebne

­

Opublikowano

Jak zwykle @SubZero9921 udziela niezbyt poprawnych odpowiedzi. Widac jego ytuberzy nie posiadaja takiej wiedzy xD

 

Jeśli I:NB sie ukaże (w co wątpie) to ma wygladac to tak:

     - Pierwsi dostęp do gry (pre alpha ? ) będą mieli:

    * posiadający obecnie (w I:SS) konto Premium i Legendarny

    * ci którzy do 31 marca 2014 zapłacili w grze minimum 10 $  (kupili GC)

    * oraz ci, którzy do 31 marca 2014 mają „przegrane” 200 godzin

 

    - Następny etap to „ alpha acces”

    * dostępny dla graczy, którzy „przegrali” minimum 40 godzin

 

    - „Closed beta”

    * na tym etapie dostęp mają Ci którzy mają już konto I:SS

 

    - „Open beta”

    * dla wszystkich

Ale przegrane, na steamie, na postaci czy jak?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...