Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

      Witam!

 

Imię: Dawid

 

Wiek: 16 lat

 

Na co dzień uczę się w ZS3 w Sanoku o profilu Technik informatyk. Codziennie posiadam chwilę wolnego czasu (conajmniej 3 godziny) i chciałbym go wykorzystać pracując na serwerze MT2. Jestem dostępny czasami również w nocy kiedy niegrzeczni gracze mają święto o.O

 

Zainteresowania: Interesują mnie  różne rzeczy... od gier komputerowych aż po grę na instrumentach. Lubię jeździć na rowerze, zwiedzać wiejskie lasy, chodzić różnymi ścieżkami. Umiem grać na gitarze (jest to moje ulubione zajęcie). Aktualnie posiadam trzy rodzaje gitar: Klasyczną, akustyczną i elektryczną jednak najbardziej lubię brzmienie akustycznej. Jestem wolontariuszem w Szkolnym Kole Wolontariatu, pomagam różnym ludziom a widząc że mnie potrzebują i cieszą się gdy do nich przychodzę uszczęśliwiam samego siebie. Moim ulubionym serialem jest Ranczo z telewizyjnej jedynki. :D Słucham głównie Reggae lecz interesują mnie też inne rodzaje muzyki takie jak Rap. Na pytanie: Disco Polo? odpowiedziałbym pytaniem: Czemu nie? gdyż wpada w ucho i nadaje się do tańca. Lubię zwierzęta... Zawsze chciałem mieć gadającą papugę lecz nie mogłem gdyż ten ptaszek dużo kosztuje.

 

Doświadczenie: Przede wszystkim to, że miałem kiedyś swój własny serwer Hamachi gdyż na dedyka nie było mnie stać... Kilka osób na nim grało i było zadowolonych z organizowanych przeze mnie eventów i konkursów. Po zamknięciu swojego serwera zatrudniłem się w projekcie serwera VerstMT2 jako Moderator Forum, jednak serwer nie wystartował gdyż ADMINISTRATOR poleciał w kulki i zakończył współpracę ze wszystkimi... :mellow: Znudziło mu się tworzenie serwera. Kolejnym moim krokiem było uczestniczenie w projekcie serwera Tesain jako GM jednak serwer ten też nie wystartował nie z mojej winy, po prostu tym razem sponsor poleciał w kulki... Wreszcie coś natchnęło mnie do napisania podania na tym forum w tym dziale.

 

Przygoda z grą Metin2: Swoją przygodę z grą Metin 2 rozpocząłem na serwerze Candia (czy jakoś tak) na globalnym polskim Metinie. Niewiele tam grałem gdyż przeniosłem się na Monastyr (obecnie Samos po fuzji serwerów) i grałem w Jinno wojownikiem dobijając do 75 Lv. Oczywiście to nie koniec mojej przygody z grą, gdyż grałem jeszcze na prywatnych serwerach takich jak PandoraMT2, DragonMT2 czy nawet kiedyś dawno na CSYT2.

 

Dlaczego właśnie ja?:  Przede wszystkim jestem spokojny, opanowany, nie unoszę się, mam dobry kontakt z graczami... Chciałbym pomagać na serwerze pilnować porządku, nie lubię karać graczy ale jeśli nie przestrzegają regulaminu gry to muszę i mam obowiązek, swoje obowiązki zawsze wypełniam sumiennie, nigdy jeszcze nikogo nie zawiodłem. Uważam że nadaję się na stanowisko którego się domagam.

 

Co chciałbym robić??

-Przede wszystkim kontaktować się z graczami bo to podstawa. Chciałbym pomagać im w rozwiązywaniu ich problemów. Wiadomo że nie wszystko wiem,ale jeśli ktoś będzie czegoś potrzebował to będę się starał jak najlepiej mu pomóc.

- Pilnować porządku na serwerze czyli karać boty, kontrolować Chat (to według mnie bardzo ważne bo gracze nieraz się tam nawzajem obrażają)

- Angażować się w organizacje eventów i konkursów

 

Po prostu wykonywać  obowiązki Game Mastera... :)

To by było na tyle...

 

kontakt: GG 46383648 :P :P  lub PW na forum.

Opublikowano

# Tytuł Tematu - Nie rozumiem jego przekazu czy też sensu,którego powinniśmy zrozumieć.

- Napisz zwyczajnie '' Zostane Game Masterem'' .

 

# Czcionka, wg. mnie za duża w dodatku te kolory..

Zmniejsz ją chłopie do 14/12. Będzie estetyczniej.

 

#Dane:

Nie wiem po co piszesz gdzie mieszkasz, dok. data urodzenia to jest bez sensu.

Piszesz tylko wiek i twoje doświadczenie w tym, dlaczego chcialbyś być, co bys mogl wprowadzic, ile czasu poswiecasz, jaką osobą z charakteru jestes.

 

Kogo interesuje gdzie mieszkasz? No stary prosze cie :D

 

Ogólnie reszta jest okej.

Dobra, zrozumiała i konkretna rozpiska.

 

Nie znam cię więc nie oceniam ale ze względu na sformułowanie tekstu,zdań itp.

Polecam.

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Opublikowano

# Tytuł Tematu - Nie rozumiem jego przekazu czy też sensu,którego powinniśmy zrozumieć.

- Napisz zwyczajnie '' Zostane Game Masterem'' .

 

# Czcionka, wg. mnie za duża w dodatku te kolory..

Zmniejsz ją chłopie do 14/12. Będzie estetyczniej.

 

#Dane:

Nie wiem po co piszesz gdzie mieszkasz, dok. data urodzenia to jest bez sensu.

Piszesz tylko wiek i twoje doświadczenie w tym, dlaczego chcialbyś być, co bys mogl wprowadzic, ile czasu poswiecasz, jaką osobą z charakteru jestes.

 

Kogo interesuje gdzie mieszkasz? No stary prosze cie :D

 

Ogólnie reszta jest okej.

Dobra, zrozumiała i konkretna rozpiska.

 

Nie znam cię więc nie oceniam ale ze względu na sformułowanie tekstu,zdań itp.

Polecam.

Dzięki za dobrą opinię :D oczywiście stosuję się do rad bardziej doświadczonych ludzi, zmieniam czcionkę ale nazwy tematu już nie zmienię. Było już kiedyś tutaj takie podanie że ktoś pisał "Zostanę GM- wypijmy herbatkę" więc stąd mój tytuł tematu :D pozdro wszystkim

HaHaHa xDDDD HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa XDDD Buhahahahahahahhahahahaha XDD

soxlin czy mógłbyś nie SPAMować pod moimi tematami?? tylko nabijasz sobie w taki sposób punkty karne pisząc takie głupoty pod tematami normalnych ludzi... Pozdro! mam nadzieję że kiedyś zmądrzejesz

Opublikowano

dorośnij gościu i wtedy szukaj posady, taka jest moja opinia :)

Odezwała się osoba która na forum nie podała ani wieku ani żadnych info o sobie a w dodatku ma aż 3 napisane posty

Opublikowano

Dużo informacji o sobie podałeś, + za szczerość, o ile one są prawdziwe, powodzenia.

 

 

#Dane:

Nie wiem po co piszesz gdzie mieszkasz, dok. data urodzenia to jest bez sensu.

Piszesz tylko wiek i twoje doświadczenie w tym, dlaczego chcialbyś być, co bys mogl wprowadzic, ile czasu poswiecasz, jaką osobą z charakteru jestes.

 

Kogo interesuje gdzie mieszkasz? No stary prosze cie :D

Podał miejsce zamieszkania, bo może prowadzi osiadły tryb życia, a nie koczowniczy, jak niektórzy  xD  xD  xD

 

daimao, on wie o co chodzi, tobie nie chce mi się tłumaczyć

Opublikowano

dorośnij gościu i wtedy szukaj posady, taka jest moja opinia :)

Wiesz, nie zgodzę się z Tobą. 

Można mieć 12 lat a zachowywać się jak człowiek dorosły, a można mieć 20 lat, a zachowywać się jak dziecko. :)

Co do podania, całkiem dobrze napisane. Jeszcze jedno, brakuje przecinka przed ostatnim "ale" :)

Tak to więcej zastrzeżeń nie mam. 

Opublikowano

Schludnie i estetycznie napisane ogłoszenie lecz tak jak wyżej pisali po co komu wiedzieć miejsce twojego zamieszkania? Dalej napisałeś wiek 16 a ta data to moim zdaniem zbędna, lecz w tych czasach ciężko się dostać na jakąś posadę bez znajomości bo nikt nie weźmie na swój serwer nieznajomego człowieka na posadę GM, teraz bardziej są poszukiwaniu technicy którzy pomogą coś jak i zorganizują event czy zbanują bota. Moim zdaniem niektórym naprawdę się nudzi że piszą takie podania bo chcą sobie poszpanować ze znaczkiem GM nic więcej lecz to tylko moja opinia ty możesz się z tym nie zgodzić. 

 

 

Powodzenia w dalszym szukaniu posady na pewno się przyda!

posty: 25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 350 | 400 |

 

lubię to: 50 | 100 | 300 |

 

Pomogłem? Daj symboliczne lubię to!

Opublikowano

Schludnie i estetycznie napisane ogłoszenie lecz tak jak wyżej pisali po co komu wiedzieć miejsce twojego zamieszkania? Dalej napisałeś wiek 16 a ta data to moim zdaniem zbędna, lecz w tych czasach ciężko się dostać na jakąś posadę bez znajomości bo nikt nie weźmie na swój serwer nieznajomego człowieka na posadę GM, teraz bardziej są poszukiwaniu technicy którzy pomogą coś jak i zorganizują event czy zbanują bota. Moim zdaniem niektórym naprawdę się nudzi że piszą takie podania bo chcą sobie poszpanować ze znaczkiem GM nic więcej lecz to tylko moja opinia ty możesz się z tym nie zgodzić. 

 

 

Powodzenia w dalszym szukaniu posady na pewno się przyda!

Jeśli myślisz, że piszę podanie tylko dlatego, żeby poszpanować ze znaczkiem GM to jesteś w błędzie... Szukam posady GM bo naprawdę chcę pomóc na serwerze... Nie oszukujmy się nie każdy jest gimbusem który jara się  z tego że ma znaczek GM.... Według mnie posada GM to duże obowiązki i ogromna odpowiedzialność... Ale dzięki za Twoją opinię i pozdro!

Opublikowano

Polecam jak najbardziej miła,ogarnięta i doświadczona osoba..co do wieku to z niektórymi się nie zgodzę ponieważ jedni mają po 20 lat a zachowują się jak dzieci on natomiast jest na prawdę ogarnięty jeszcze raz POLECAM.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...