Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyładować złość?


Poslaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślałem że złość  mogę wyładować na rąbaniu drewna ale jak ojciec widział że z taką złością napier*** w to drzewo to powiedział że nie mogę bo sobie coś zrobię... macie jakiś sposób jak się wyżyć gdy dziewczyna wkur*** do granic możliwości?  Jazda rowerem też nic nie daje... 

za wysoka sygnatura

Opublikowano

zaloz wygodne buty i idz pobiegac - mi pomaga

albo kup sobie worek do boksu i napieprzaj

Opublikowano

Tak jak wyżej, ja kocham wyluzować sie jak wyjde na jakąś gore (mieszkam w górach) legnąć na trawce z piwkiem i papierosem i sobie tak leżeć, amazing !

 

Lubie tez jebnac w sciane jak sie wkurze.

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Jak cię dziewczyna denerwuje to zmień orientacje. 

Sposoby na złość:

-Muzyka

-Policz do 10

-Wydrzyj sie na dworze na cały głos

-Weź zimny prysznic

-Może jakaś yoga lub wizyta u masażysty

- Walni mocno pięścią w ścianę lub coś innego aby odreagować

"Upadli powstaną"

Opublikowano

bieganie, siłownia, sporty drużynowe

wszystko co wymaga siły fizycznej

jak będziesz uprawiał regularnie to złość nie będzie się w tobie tłumić 

 

 

 

 

- Walni mocno pięścią w ścianę lub coś innego aby odreagować

i dzięki poradom z mpcforum trzeba będzie remont pokoju robić  8S

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...