Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Auto Connect - Program Automatycznie Łączący Z Internetem (Neostrada)


Karpielek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli chcesz sobie ułatwić automatyczne łączenie z internetem, bądź też denerwuje Cie sposób w jaki robi to standardowo Windows (wyskakujące okienka), jest na to sposób. AutoConnect to prosty, bezobslugowy program slużący jak sama nazwa wskazuje do automatycznego łączenia i wznawiania połączenia z internetem.

Wystarczy wybrac z listy połączenie które używamy a program sam zadba o to aby zawsze było aktywne.

 

Program oferuje o wiele więcej:

 

* możliwosc automatycznego rozłączania połaczenia po określonym czasie

* wykrywanie stanu synchronizacji modemu Sagem F@st 800-840

* resetowanie w przypadku "martwego" połączenia

* opcjonalne resetowanie modemu po określonym czasie lub po pingowaniu

* Siedmiostopniowa sygnalizacja pobierania (miganie ScrollLockiem)

* statystyki polaczen

* powiadamianie o zmianie numeru IP przez e-mail i sms (era omnix)

 

 

Dla kogo przeznaczony jest program:

 

* dla osób łączących się z internetem za pomocą modemów (USB i COM)

* dla osób posiadających stałe łacze ADSL (Neostrada, NET24 itp.) lub wdzwaniane

* dla osób, któym nie wystarczają programy dołączane przez operatorów

* dla osób, które chcą być informowane o zmianie numeru IP połaczenia

 

Program polecam (używam osobiście)

 

http://shider.pl/AutoConnect/

 

autoconnect012.gif

 

Download:

http://shider.pl/AutoConnect/AutoConnectSetup.exe

 

Skan ;x Ze stronki producenta ;)

Opublikowano

a gdzie skan?

a do czego konkretnie ten programik?

chejka.jpg

sygna i avek by Pro_Ronon

 

Do Mateq Xantera owend! i całej reszty jeżeli myślicie że się tym przejmuje to jesteście śmieszni

Opublikowano

a gdzie skan?

a do czego konkretnie ten programik?

Naucz się czytać, będziesz wiedział.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...