Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Podkładka pod mysz z twoim własnym nadrukiem za 1.99$


Rizek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was bardzo serdecznie :)

 

Dziś chciałbym podzielić się z wami ofertą, którą znalazłem w internecie.

Za jedyne 1.99$ dostajemy podkładkę z własnym nadrukiem. Jesteś zainteresowany? Czytaj dalej :)

 

 

  

  • 1)  Wejdź na stronę https://www.artscow.com/reg.aspx i zarejestruj się.
  • 2)  Po zalogowaniu wejdź na http://www.artscow.com/photo-gifts/mousepad/large-mousepad-160
  • 3)  Wybierz opcję 221901415375915646066.jpg
  • 4)  Korzystając z kreatora stwórz swoją podkładkę! Daj się ponieść wyobraźni i stwórz podkładkę z twojej ulubionej gry, klubu piłkarskiego lub serialu.
  • 5) Wybierz opcję 932461415375915646066.jpg Nie przejmuj się, jeżeli cena będzie wynosić 5.99$
  • 6) Po przejściu do koszyka wybierz 413381415375915646066.jpg
  • 7) Wypełnij formularz wg. podanego wzoru.
  •  
  • 748901415375915646066.jpg
  •  
  • Kod do wpisania to: Z199MOUSEPADU44XQ
  •  8) Jeżeli wszystko się zgadza, cena powinna spaść do 1.99$
  •  9) Kliknij 142631415375915646066.jpg
  • 10) Sprawdź wszystkie dane i dokonaj płatności klikając 588831415375915646066.jpg

 

 

 

 

 

 

F.A.Q. (Często zadawane pytania)

 

? Ile czasu zajmuje wyprodukowanie i dostarczenie podkładki?

Około 2 tygodnie

 

? Jaka jest jakość podkładki

Jeśli weźmiesz pod uwagę, że kosztowała ona niecałe 10zł to jest ona zaskakująco dobra. Nadruk nie ściera się, krawędzie nie strzępią, podkładka dzięki spodu wykonanemu z kauczuku nie ślizga się, a korzystając z niej mysz przyjemnie się ślizga

 

? Mogę zamówić więcej niż 1 podkładkę

1 osoba = 1 podkładka

 

? Jak mam zapłacić za podkładkę?

Paypal lub karta kredytowa

 

? Skąd mamy pewność, że nie oszukujesz?

Artscow.com to dość duża i znana firma. Jeżeli to wam nie wystacza, to łapcie zdjęcie mojej podkładki. http://i.imgur.com/o9hzlm7.jpg

 

? Ile kosztuje przesyłka?

Przesyłka jest wliczona w cenę, wszystko razem 2$

 

Jeżeli macie jakieś pytania, to zadawajcie je śmiało lub piszcie do mnie na PW.

Jeżeli chcesz się odwdzięczyć, kopsnij like :D

Opublikowano

Zgaduję, że paczka nie idzie z Polski. Jaki jest koszt przesyłki?

 

Patrz na ten screen w temacie,  punkt 3. Shipping Option, tam masz najtańszą za 5$. (+ cena podkładki - kod promocyjny i wtedy wychodzi ta cena co podał)

928011413476457403957.png

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajny tutorial, miałem na paypalu niepotrzebne 15zł to zamówiłem siostrze, będzie pod choinkę niech się cieszy :D 

Opublikowano

Jebne sobie jakąś dupencję xD Pomysł spoko


hmm a jak nie mam paypal'a ani nic tylko konto w banku to da rade jakos??

Zapłać na poczcie albo w żabce :D ale te 2 to wątpię ale może

Opublikowano

Mam, kupowałem jak były jeszcze za 1$. @Dziobagg mi robił grafikę pamiętam :D

 

Wykonanie dobre, jakość zadowalająca, czeka się dość długo, ale warto. Polecam.

Opublikowano

jak moge za to zaplacic powie mi ktos?? jezeli mam konto w banku moge jakos hajs przeslac, psc?

 PayPal albo karta kredytowa

 

 

Moge zaplacic wiecej ? To jednak za malo za taka podkladke

 Szczerze? Jeden z gorszych troll-kont od dawna .-.

Opublikowano

czy można zamówić więcej podkładek w tej cenie? tzn. zamówiłem na siebie i na nowym koncie bym zamówił dla brata da się tak? ktoś próbował? Potwierdzam ten kod na obniżenie jeszcze działa

wojownik024_gameplay.png

Opublikowano

czy można zamówić więcej podkładek w tej cenie? tzn. zamówiłem na siebie i na nowym koncie bym zamówił dla brata da się tak? ktoś próbował? Potwierdzam ten kod na obniżenie jeszcze działa

  Raczej tak, zamawiaj tylko na inne imiona (adres może być taki sam )

Opublikowano

Zamówiłem +/- tydzień temu i mam Status: PaymentOK

To znaczy że zaksięgowali wpłatę ale jeszcze nie wysłali ? Tydzień czasu i nic ?

Opublikowano

Ja zamówiłem 5 dni temu i już mi wysłali teraz tylko czekać. @up czym płaciłeś? Paypalem?

Jak mi przyjdzie dam ss do tego tematu

wojownik024_gameplay.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...