Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki język wybrać do napisania bota z GUI


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Coz, probowalem jakos ladnie zatytulowac temat ale chyba nie wyszlo zbyt dobrze.

Po pierwsze, prosilbym o nie odpowiadanie w stylu "google".

Po drugie, nie jestem dzieckiem.

 

A wiec do sedna, probuje napisac bocika do gierki ArcheAge ktory mialby mi pomoc z roznymi rzeczami.

Przede wszystkim zalezy mi na 2 mozliwosciach bota:

- Klikanie w odpowiednich miejscach, bardzo lubie DTM'y

- GUI, by umozliwic szybkie ustawienie

 

A wiec moje pytanie brzmi nastepujaco:

W jakim języku najlepiej/najłatwiej/najprzyjemniej napisać cos takiego?

 

Aktualnie napisalem bota ktorego potrzebuje w Simbie (Pascal) jednakze nie ma zadnej mozliwosci dodania GUI tudziez skompilowania do wersji wykonywalnej.

 

Wiec prosilbym o informacje w ktorym jezyku to zrobic najefektywniej? 

 

Pozdrawiam, se7en

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

Najłatwiej: Autoit

Najlepiej: C++

Oczywiście bez znajomości RE nic nie zrobisz.

 

A w Autoicie jestem w stanie zrobic jakies custom GUI? Czy jestem zdany na windowsowy wyglad ?

A zna ktos jakis bocik do chociazby innej gry napisany w cpp zeby podejrzec kod ?

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

A w Autoicie jestem w stanie zrobic jakies custom GUI? Czy jestem zdany na windowsowy wyglad ?

A zna ktos jakis bocik do chociazby innej gry napisany w cpp zeby podejrzec kod ?

Tylko windowsowy, nie ma innych styli.

Poza tym nie sugeruj się tym co napisałem, że najlepiej w c++ tylko poszukaj swojego języka, w którym będziesz się dobrze czuł.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Tylko windowsowy, nie ma innych styli.

Poza tym nie sugeruj się tym co napisałem, że najlepiej w c++ tylko poszukaj swojego języka, w którym będziesz się dobrze czuł.

 

Dobrze sie czuje w PHPie ale w nim chyba nie napisze takiego programu, a nawet jesli (bo sie da) to zajeloby mi to 10x wiecej czasu niz na cpp

Zawsze chcialem w sumie zaczac ogarniac cpp wiec to dobry moment :D

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano
Tylko windowsowy, nie ma innych styli.

 

Ktoś tam kiedyś wrzucał jakiego liba do AU3, gdzie można robić customowe okna. Możesz spróbować poszukać.

 

Ewentualnie Qt w C++, tam na pewno można takie coś łatwo zrobić.

 

Aktualnie napisalem bota ktorego potrzebuje w Simbie (Pascal) jednakze nie ma zadnej mozliwosci dodania GUI tudziez skompilowania do wersji wykonywalnej.

 

Przecież można skompilować każdy działający kod. To, że wykorzystuje konsolę nic nie zmienia.

Opublikowano

Najłatwiej: Autoit

Najlepiej: C++

Oczywiście bez znajomości RE nic nie zrobisz.

 

C++? Po co go w to angażować? Do bota, aż takiej wydajności nie potrzebujemy, aby mordować sie z c++.

Odpowiedź na pytanie autora tematu: Python, java, c#

Opublikowano

C++? Po co go w to angażować? Do bota, aż takiej wydajności nie potrzebujemy, aby mordować sie z c++.

Odpowiedź na pytanie autora tematu: Python, java, c#

No tak, lepiej c#/java hehe.

Ja tylko napisałem, że c++ jest do tego najlepsze.

8LTfBGw.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...