Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Telefon z oferty Play (59,99) za cenę do 1000zł!


Gość HJRxKING

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema! Skończyła mi się właśnie umowa na telefon i wkońcu po 3 latach mogę mojego zdezelowanego SE LWW wymienić na coś nowszego. Przymierzam się do zawarcia umowy w Play z opłatą miesięczną 59,99zł i maksymalną dopłatą do telefonu 1000zł. Telefony dostępne możecie sprawdzić tutaj: Play: Telefony dla przenoszących numer (musicie zmienić abonament na 59,99zł). Co sądzicie o HTC E8? Czy jest dużo gorszy od M8?

Opublikowano

Ja polecam:

Sony Xperia Z1 | Klik!

 

Samsung Galaxy S4 | Klik!

 

HTC One E8 | Klik!

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Może jednak nie, widzę że warny za niekompetencje jednak powinny wejść. 

 

 

Najlepszy wybór to Nokia Lumia 735 albo Samsung Galaxy S4

Tutaj w sumie to samo.

 

W tym abonamencie i przy tej dopłacie masz spory wybór. Najlepsze z nich to Z1 i E8. 

Skłaniałbym się ku E8, chyba że zależy Ci na wodoodporności. 

E8 nie różni się chyba niczym pomiędzy M8. 

/ E8 jest plastikowy, M8 jest aluminowy. 

lownfast

Bywalec
Opublikowano

Może jednak nie, widzę że warny za niekompetencje jednak powinny wejść. 

 

 

Tutaj w sumie to samo.

 

W tym abonamencie i przy tej dopłacie masz spory wybór. Najlepsze z nich to Z1 i E8. 

Skłaniałbym się ku E8, chyba że zależy Ci na wodoodporności. 

E8 nie różni się chyba niczym pomiędzy M8. 

/ E8 jest plastikowy, M8 jest aluminowy. 

 

Ty chyba nie wiesz co mówisz. Nigdy nikomu nie polecę telefonów od HTC. Dlaczego? Proste, to gówno.

Samsungi jak i Nokie są już sprawdzone. Sam używałem x) Nokie dzięki Windows'owi są bardzo szybkie, o wiele szybsze od Android'owców <prawie jak iPhone>. A Samsung to Samsung. Musi się podobać.

Opublikowano

 

 

Proste, to gówno.

To uargumentuj to sensownie.

 

Od kiedy to HTC to gówno? Rozumiem, jak miałeś w dłoniach jakiegoś Desire z androidem 2.3 to nie znaczy, że cała marka jest od razu gówniana. 

Dużo przesiaduje na forach internetowych, szczególnie na tych powiązanych z zielonym robocikiem. Znam tam kilku starych androidowych wyjadaczy którzy telefonami się bawią i zamieniają je jak rękawiczki i o dziwo każdy zatrzymał się na M8, a mieli takie telefony jak Note 3, czy S5. Dziwne? Mi się wydaje że nie, M8 to smartfon premium który zmiażdżył konkurencje w 2014. E8 to tylko jego plastikowa wersja, to dla tych którym było za zimno od aluminium :)

 

 

Samsungi jak i Nokie są już sprawdzone

Sprawdzone? Dwa, trzy Samsungi w dłoniach i myślisz że to dobry sprzęt? Może myślisz tak dlatego, że każdy je nosi w szkole? Cóż, lajkoni jest pełno, a operator najczęściej wciska Samsunga. Żeby brać 735 to trzeba być po prostu idiotą. Za takie opinie powinien być definitywny ban bo tu się kieruje jakimś własnym gustem, zamiast kompetencją. W dodatku bez argumentacji. Pragnę wspomnieć, że to Samsung robi wały z aktualizacjami i S4 jest gorszy od wszystkiego co podałem. 

Nie wspominając o Nokii. 

 

S4 w tym wypadku nie jest najgorszy, ale autor by musiał się w nim zakochać, żeby go kupić. 

lownfast

Opublikowano

Ty chyba nie wiesz co mówisz. Nigdy nikomu nie polecę telefonów od HTC. Dlaczego? Proste, to g****o.

Samsungi jak i Nokie są już sprawdzone. Sam używałem x) Nokie dzięki Windows'owi są bardzo szybkie, o wiele szybsze od Android'owców <prawie jak iPhone>. A Samsung to Samsung. Musi się podobać.

Takie g****o jak te twoje srajfony. [][][] #Antywarn Popieram zdanie @Razeer123 Nic lepszego z androidem w tej cenie raczej nie znajdziesz ;)

@down Następny hejter HTC, który nie ma na co wydawać hajsu.

Bywalec
Opublikowano

Takie gówno jak te twoje srajfony. [][][] #Antywarn Popieram zdanie @Razeer123 Nic lepszego z androidem w tej cenie raczej nie znajdziesz ;)

 

Następny hater Apple, którego nie stać na jego produkty. 

 

Podtrzymuje swoje zdanie. Galaxy S4 lub Nokia. Z innych nie będziesz zadowolony.

 

Najlepsze telefony produkuje Apple ;-; iPhone rlz

Opublikowano

Następny hater Apple, którego nie stać na jego produkty. 

 

Podtrzymuje swoje zdanie. Galaxy S4 lub Nokia. Z innych nie będziesz zadowolony. 

Argumenty? No rzuć kilka, co S600 jest tak cudowny że S801 jest przez niego zjadany? Bo nie rozumiem? S400 tez zjada S801 i S800, prawda? Czekam na sensowną odpowiedź. Poza tym "samsung i nokia jest lepsza bo marka" 

 

Słabe prowo z apple. 

lownfast

Opublikowano

No i teraz wybor nalezy do Ciebie. Porownanie WP do Androida?

WP dziala plynniej ale jest dosc zamknietym srodowiskiem, Androidy lepsze wg mnie, wiec S4 bym wybieral

image.png 

Opublikowano

WP faktycznie jest bardziej zoptymalizowany ale żeby mieć coś na poziomie E8 lub Z1 najlepiej by było kupić np. Lumie 1520, ale niestety nie ma jej u operatora. 

Wiecie, szkoda gadać. Mam budżet 1000 złotych do abonamentu 60 złoty miesięcznie i co robię? Kupuje Lumie za 300 złotych która jest zjadana przez HTC w każdy możliwy sposób. F**k logic. Proponuje założyć taką stronę, MPC FORUM Covver, †, DeltaT deals. Takie coś w stylu, jak skutecznie stracić pieniądze. 

 

 

 

WP dziala plynniej ale jest dosc zamknietym srodowiskiem, Androidy lepsze wg mnie, wiec S4 bym wybieral 

Spojrzałeś w ogóle, że stać go na plastikową wersje M8 lub Z1? 

 

Kurcze, S600 S4 jest zdecydowanie lepszy od S801 HTC. Głupi ja.

http://versus.com/pl/qualcomm-snapdragon-600-vs-qualcomm-snapdragon-801

lownfast

Opublikowano

Dobra dzięki wszystkim. Wybór pada na HTC. Dla mnie WP się nie nada bo lubię modowac. A HTC jest wg mnie lepsza marka niż Samsung.

Opublikowano

Ja bym proponował Z/Z1 - w końcu sony :P

I sony i HTC są tak samo dobrymi markami, a podzespoły HTC ma lepsze

Opublikowano

Grzechem będzie nie dorzucić 300 zł do m8.

Sam mam i jestem pod wielkim wrażeniem tego jak działa. Htc sense to najlepsza nakładka ( i to nie są puste słowa rzucone przez jedną zachwyconą osobę) - poczytaj na forch stricte komórkowych.

Mogę się pośmiać z ludzi, którzy mówią, że adroid płynnie nie działa.

 

Zresztą... htc wyszło w tym kwartale na plus,  czego nie można powiedzieć o dziale mobilnym samsunga czy sonego.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Przecież E8 i M8 to, to samo, identyczny telefon tylko że E8 jest plastikowy. Więc nie rozumiem tego rozpisywania się..

ma jeszcze gorszy, a do tego pojedynczy aparat z tyłu. Do tego pewnie nie ma co oczekiwać wielu aaktualizacjina niego.
394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Przecież E8 ma zdecydowanie lepszy aparat od M8. Właśnie przeglądam fora i zdecydowanie ludzie wolą aparat od E8. W końcu 13 Mpx. Z aktualizacjami pewnie będzie tak jak w M8, w końcu E8 to też flagowiec. 
PS wiem że M8 ma ultra piksele, ale aparat E8 jest lepszy. 

lownfast

Opublikowano

Ja zaś czytałem, że lepsze zdjęcia robi m8 że swoimi upx. Tak czy inaczej majac różnice 300 zł wolałbym mieć w ręku telefon naprawdę premium.

394591421101183179764.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...