Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Współpraca z TOBNET ADMIN wyjdzie mi na dobre?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym się trochę dowiedzieć o techniku który stawiał serwer Parim i Nertie.

Fakt serwery nie ujrzały światła dziennego ponieważ jak twierdzi TOBNET ADMIN dobrał wtedy złych współpracowników.

Jak uważacie? Można z nim nawiązać współprace?

Mam do wydania na serwer około 10 tysiecy.

Opublikowano

Nie gdyż jest to Złodziej, oszut, kłamca "Nellyz" miał nick oraz inne nicki.

Jest to zwykły frajer oraz kanciarz.

Nie radzę w nich wchodzić w jakiekolwiek układy, odradzam z nim współpracy.  xD

Opublikowano

Z tego co pamiętam, zawsze miał tą wymówkę.

Poza tym, krył się pod innymi nickami - człowiek, który nie ma sobie nic do zarzucenia nie próbuje się ukrywać.

Nie polecam.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

up ^^

popieram

 

Z tego co pamiętam, zawsze miał tą wymówkę.

Poza tym, krył się pod innymi nickami - człowiek, który nie ma sobie nic do zarzucenia nie próbuje się ukrywać.

Nie polecam.

Popieram.Zostałem okradziony na grube $

Opublikowano

aha rozumiem ;c

a gdybym z nim podpisał umowe to chyba nie mogłby oszukać? 

nie podpisuj umowy z takimi durniami jak on ;)

Opublikowano

aha rozumiem ;c

a gdybym z nim podpisał umowe to chyba nie mogłby oszukać? 

gdybyś i nawet podpisał umowę z nimi według prawa ona jest nie ważna i on o tym wie dla tego oszukuje ludzi

jak podpisujesz umowę to na wyłączność prawa itp ale w tym wypadku nikt nie ma praw do plików serwerowych tylko GF wiec wtedy automatycznie umowa jest nie ważna bo co podasz go do sądu nie podasz bo sam będziesz miał problemy

Opublikowano

gdybyś i nawet podpisał umowę z nimi według prawa ona jest nie ważna i on o tym wie dla tego oszukuje ludzi

jak podpisujesz umowę to na wyłączność prawa itp ale w tym wypadku nikt nie ma praw do plików serwerowych tylko GF wiec wtedy automatycznie umowa jest nie ważna bo co podasz go do sądu nie podasz bo sam będziesz miał problemy

O ile GF miałby problem do tego że ktoś korzysta z ich plików serwerowych. Sąd automatycznie nie wyszuka Ciebie za łamanie praw autorskich, autor musi to zgłosić. Jak nie jest ciężko zauwazyć stoi teraz bardzo dużo serwerów więc autor nic sobie z tego nie robi. Ja na Twoim miejscu nie podejmowałbym współpracy z człowiekiem o takiej opini.

Opublikowano

Tak samo jak reszta nie polecam. To że jego serwery wydawały się być fajne to g****o daje bo to złodziej jakich mało...nawt tej umowy szkoda podpisywać bo i tak znajdzie luke aby cie wypier**ić na $. Odradzam wspólpracy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...