Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 14 nie chce się włączyć


Guri

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, mój problem polega na tym, że gdy chce włączyć Fife 14 i klikam grah pokazuje się to kółko EA Sports Football Club i dalej nic, Fifa mi zawsze działała. Problem pojawił się po zrobieniu formata. Fife mam oryginalną. Z góry dzięki za pomoc.
Parametry komputera:
System: Windows 8.1 64-bitowy
Procesor: AMD A10-4600M APU with Radeon HD Graphics 2.30 GHz
Pamięć Ram: 8 GB
Karta Graficzna: AMD Radeon HD 7600M Series (2GB)

p.s
Po formacie mam również problem z innymi grami
Np. Fifa World strasznie mi się zacina, przed formatem wszystko było w porządku a teraz w nic nie mogę grać, bo wszystko zacina się. Proszę o pomoc!

Posty :

[50] [ V ]

[100] [ X ]

[150] [ X ]

[200] [ X ]

[300] [ X ]

[400] [ X ]

[600] [ X ]

[800] [ X ]

[1000] [ X ]

[1500] [ X ]

Opublikowano

Może sterowniki trzeba zainstalować? 

Po formacie pewnie tak jest że nie ma sterowników do karty graficznej.

A mógłbyś mi powiedzieć co miałbym zrobić?

Bo ja w tych sprawach zielony jestem ;d

Posty :

[50] [ V ]

[100] [ X ]

[150] [ X ]

[200] [ X ]

[300] [ X ]

[400] [ X ]

[600] [ X ]

[800] [ X ]

[1000] [ X ]

[1500] [ X ]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...