Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prophet is real. Czyli o nowosciach i zmianach które nadejdą.


Therd aka Front

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Pisze o tym bo pewnie nie kazdy sledzi reddita a mysle ze kazdy kto siedzi w lolu jest ciekaw nadchodzacych nowosci.

Jakis czas temu bylo glosno o pewnym uzytkowniku reddita o nicku WhyRenektonWhy.

Przepowiedzial on nadejscie gnara, urfa, azira kilka miesiecy przed ich wejsciem. Oczywiscie zrobilo sie glosno po ich wyjsciu czyli po potwierdzeniu sie tego co pisal.
"Przewidzial" tez reaper sorake i championship shyvane.
Ostatnią nowoscia jaka zapowiedzial byl damski adc o nazwie kalista. Teraz juz wszyscy wiemy ze to kolejny news ktory sie potwierdzil.
Prawdopodobnie jest to ktos kto ma kogos z rodziny pracujacego w riocie i postanowil wyjawic posiadane informacje.
Uzytkownik ten zostal zbanowany co tym bardziej potwierdza jego wiarygodnosc.
 

Oczywiscie nie pisalem tematu zeby pisac o nim tylko zeby ujawnic wam troche informacji.
Wszystko widac, na screenie, oto jeden z jego postow :


382411415134387921925.png


Jesli uda mi sie cos jeszcze znalezc oczywiscie to dodam.

rYD9JSA.png

Opublikowano

Ehh więcej skinów do katariny i garena.. Czemu nie ._.

Arclight thresh mnie ciekawi jak będzie wyglądał.. :>

I do Jinx, ale ona pewnie gdzieś w połowie roku dopiero będzie.. :x

304191415027212454880.jpeg
Opublikowano

Debile sie na to lapia a to sobie landiago trollowal...

Ten typ prawdopodobnie przepisał to co napisal tamten uzytkownik.

 

Osobiscie widzialem post o tej tresci od WhyRenektonWhy zanim dostał bana.

rYD9JSA.png

Opublikowano

Ten typ prawdopodobnie przepisał to co napisal tamten uzytkownik.

 

Osobiscie widzialem post o tej tresci od WhyRenektonWhy zanim dostał bana.

I dalej w to wierzysz? ;-;

Kocham Renissance.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...