Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Przegrzanie komputera i przyciemnianie ekranu


ominges

Pytanie

Opublikowano

Witam, mam problem z nowym komputerem. Otóż wczoraj wyłączył się on i nie chciał się włączyć. Jednak już działa, ale mam pytanie czy takie coś może wystąpić ponownie?

Mam jeszcze pytanie, bo ekran się przyciemnia, ilekroć są bardzo ciemne kolory (np. podczas ładowania się LoLa). Czy to może być coś poważnego, czy to tak ma być? mam monitor AOC E2250Swdn.

Komputer i monitor mają 2 miesiące. Proszę o odpowiedź.

@Edit jak na razie przemieściem jednostkę na biurko, a nie pod.


jOABuHG.png

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak miałeś komuter pod biurkiem to pewnie brak cyrkulacji powietrza doprowadził do przegrzania grafiki i żeby się nie zrypała nastąpiło automatyczne wyłączenie.

Przyciemnianie ekranu hm... jaki masz system?

 

W opcjach zasilania poszukaj czegoś takiego jak funkcja jasności adaptacyjnej i ją wyłącz.

09071535498836998897.png

Opublikowano

kolega wyżej, nie kopiuj mojego postu ;) 

 

@top

 

rozwiń START, w pasku wyszukiwania wpisz Opcje zasilania> i szukaj w Zmień ustawienia planu zasilania. Jak tam tego nie będzie to poszukaj w opcjach monitora.

09071535498836998897.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...