Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

[Spis] Hacki i cheaty do Minecraft!

Polecane posty

MINECRAFT

SPIS HACKÓW I CHEATÓW czyli modów do oszukiwania

DOSTĘPNE NA MINECRAFT BY ZYCZU I NIE TYLKO

1. X-ray

Za pewne każdy z was wie co to x-ray ale jak nie wiecie co to, jest to prześwietlenie. Dzięki temu hackowi możemy prześwietlać teren i łatwo szukać surowców oraz lochy, twierdze itp. Przydaję się to przy labiryntach na survivalu i na survivalu na serwerach.

2. Fly hack

Fly hack umożliwia nam latanie na survivalu jak na singlu i multiplayerze. Możemy latać na serwerowym spawnie, działkach itd. Umożliwia to nam dostawanie się do miejsc które są wysoko lub niedostępnych dla graczy.

3. Nodus 

Nodus to najlepszy hack, cheat i modyfikacja do oszukiwania! Umożliwia nam dużo fajowych rzeczy jak:

- Gamemode 1 czyli tryb gry creative

- Rozwalanie spawna

- Latanie i x-ray

4. Nodus + grifer pack

Nodus and grifer pack dodaje nam następujące możliwości

- Gamemode 1

- Rozwalanie spawna

- Latanie i x-ray

- Niszczenie działek, nawet jeśli nie jesteśmy do nich dodani

- Zmienianie zasad serwera

- Dawanie każdemu różne rangi

- Nieśmiertelność w trybie survival

_____________________________________________________________________________________

Teraz mod której nazwy CHYBA nie napisałem poprawnie ;(

5. Beauty super sprint

Hack, który daje nam sprint dzięki któremu możemy biegać około 4 bloków na sekundę. Jest to idealny hack na oszukiwanie na parkourach bo CHYBA wykrywa chwilę w której musimy się zatrzymać, aby nie spaść. Najlepszy hack dla graczy którzy lubią parkoura, nie udaję im się a mają ochotę pooszukiwać.

Wszystkie te hacki są dostępne na Minecraft By Zyczu w zakładce "kategorie" potem idziemy na sam dół i przed ostatnia ramka po prawej jest tam kategoria "Hacki i Cheaty"

___________________________________________________________________________________-

UWAGA! HACKI SĄ NIE KOMPATYBILNE Z INNYMI HACKAMI WIĘC NIE MOŻNA POBRAĆ WSZYSTKICH HACKÓW NA RAZ

Pani Kasia

Jak już robisz poradniki to rób to porządnie. Z tego co wiem to nodusa na nowsze wersje nie ma. Nie wspomniałeś o huzuni, czy weepcraftcie, a to są główne cheatpacki.

POMOGŁEM? DAJ LAJKA!

Cheatow jest o wieleee więcej i radze ich nie używać ponieważ przez to psuje się rozgrywkę dla innych oraz dla samego siebie.

Pani Kasia

Nie wiem od kiedy Nodus pozwala na rozwalanie spawnu i niesmiertelnosc, moze dlatego ze go jeszcze nie uzywalem.

Jednak moglbys dodac Cheat-packi typu WeepCraft, huzuni oraz pojedyncze dodatki.

Cheaty ktore mozesz/powinienes dodac to m.in kill-aura, no knock, radar, wh (jest w weepcrafcie, dziala jak z cs'a).

Powinienes jeszcze przedstawic cheaty ktore nie sa obecne na launcherze by Zyczu.

Jezeli chcesz, abym odpowiedzial na Twoj post to napisz @mrMIXKRIPL

Tu nic nie ma, nawet kropki

graphic.png

Przepraszam za nie napisanie niektórych hacków. Za nie długo aktualizacja spisu

Niestety ustaliłem że nie będzie aktualizacji ale chyba będzie to temat rozwiązany

Pani Kasia

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...