Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Gdy stawiam tabliczke i się relogne wyswietlaja sie kordy gdzie ona jest


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temaciku ;)

 

wiem że to essentials

 

daje ++

ale możesz dokładniej wyjaśnić?

Chcesz włączyć ten napis? Czy może ci przeszkadza i chcesz go wyłączyć?

I jak tak, to jak ten napis wygląda?

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngGotoFinal to jest napis na cały czat że każdy to widzi, chce to usunąć a tak to się wyswietla takie cos :

 

 

Unable to locate sign at przykład: -411, 55, -110 te tabliczki są na spawn'ie a jak je rozwalam to już nie ma tej wiadomosci

Opublikowano

to nie jest nic z essentials :D

To wiadomość po stronie clienta gry, taki mini-error.

Posiadasz pewnie jakiś plugin który wykorzystuje "dynamiczne" tabliczki, czy inne badziewia.

 

Nie da się tego usunąć ot-tak, wina od stony pluginu/silnika i clienta:

pluginu/silnika -> bo za słabo się upewnia czy taka tabliczka jest już załadowana (jest to trudne do osiągnięcia, bo nie da się sprawdzić czy gracz już widzi dany blok, ale można to znacznie ograniczyć, np nie ladować znaków dalej niż 16 kratek -> i tak nikt nie zobaczy tekstu z ponad 16, a do 16 kratek już wszystko powinno się załadować :P)

clienta -> bo minecraft po jakiegoś uja wyświetla tę wiadomość. Nie jest kompletnie potrzebna, ale i tak musi się pojawić :(

1438614356923701010629.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...