Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak rozdzielic dwie sciezki dzwiekowe z filmiku ?


ShastaMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak rozdzielic dwie sciezki dzwiekowe

 

Slyszalem ze mozna tak ale nie wiem co dalej zrobic :

 

Przykladowo nagram filmik mirilis action np gameplaya z gry w ktorym slychac dzwiek mikro i slychac dzwiek z gry

 

Nagrywajac trzeba miec zaznaczona opcje : Nagrywaj mikrofon do osobnej sciezki dzwiekowej.

 

 

 

I potem wrzuca sie ten filmik do programu VirtualDub.

 

 

I slyszalem ze jakos dzieki temu programowi.Mozna otrzymac osobno sciezke dzwiekowa z kompa

 

TJ 

filmik bez dzwieku

sciezke dzwiekowa z mikro

i sciezke dzwiekowa z gry

 

ROZWIAZANIE[TEMAT DO ZAMKNIECIA]

 

Dobra juz mam ;D

 

Nagrywamy filmik w actionem z zaznaczona opcja nagrywaj do osobnej sciezki dzwiekowej.

Potem wrzucamy ten filmik do programu VirtualDub

Klikamy Audio --> Source audio --> Stream 1 ----> i zapisujemy jako wav

 

Potem znow 

 

Klikamy Audio --> Source audio --> Stream 2----> i zapisujemy jako wav

 

I jak juz mamy dwa filmiki[ten sam].Jeden jest z sciezka dzwiekowa z gry drugi z sciezka dzwiekowa z mikrofonu.

Wrzucamy przykladowo do camtasii.tam rozdzielamy sciezki dzwiekowe calkowicie od filmikow.

Usuwamy jedna kopie filmiku.

I do tej drugiej co zostala wrzucamy te obydwa dzwieki

ie068n.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...