Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie moge otrzymać licencji na 512 slotów


Miiriv

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od 6 miesięcy mam zakupione serwer TS3 na 512 slotów od tamtego czasu staraliśmy się o licencje lecz wtedy był taki okres że nie wydawali licencji no to napisaliśmy do admina hostingu i dostaliśmy od nich jednak już ona nam wygasła i od kilku dni bez skuteczne staramy się o nową ...

 

przy każdej próbie otrzymujemy e-mail zwrotny takiej treści

                               ** ATTENTION **

Your application for a Non-Profit License has been denied for the following reasons:

* There are issues with the website you provided. There may be a problem with one or more of the items listed below:

- You must provide a URL to an online, working website for your organization.

- The website must have content and show community activity.

- Under Construction websites are not permitted.

- If content on your website requires login to access, provide us with a temporary username and password to review the website.

- Free web or community pages (e.g. yahoo.com, gmx.de, facebook.com, laposte.net, orange.fr, seznam.cz, interia.eu, etc.) are not permitted.

Z tego co podejrzewamy coś mamy nie tak ze stroną ale już skończyły nam się pomysły

http://mc-cs.pl/

Co tu może być nie tak z tą stroną że nie możemy tej licencji dostać ... ?

 

a może coś z serwerem TS jest nie tak ?

ip : mc-cs.pl

Nie chce tu reklamy robić tylko naprawdę potrzebujemy pomocy

 

Dam limit like  za pomoc ...

-----------------------------------------------

502 Bad Gateway

504 Gateway Time-out

23/7 Na MPC :)

-----------------------------------------------

PandoraMT2  2016 - Filmik

PandoraMT2  2014 - Filmik

 

 

 

 

Opublikowano

Głównym powodem może być link do forum na stronie głównej. ( Nie może być linków wychodzących za stronę www. ) + na forum masz stopkę z autorem silnika forum, a w tym link do jego strony  :).

Najlepiej usuń zakładkę "Forum" i wtedy napisz jeżeli ją otrzymasz to sobie to wstawisz ponownie.

I najlepiej usuń z nazwy serwera później sobie to dodasz :)  "★ POLSKI | STABILNY | SERVER ★"

Opublikowano

teraz nie dostaniesz już non-profit. Zespół zajmujący się teamspeakiem zakończył działalność z tym związaną - jedyna opcja to kupno licencji.

Opublikowano

teraz nie dostaniesz już non-profit. Zespół zajmujący się teamspeakiem zakończył działalność z tym związaną - jedyna opcja to kupno licencji.

Otrzyma, otwarte są nadal... ;)

Opublikowano

to samo

 

http://scr.hu/1sjs/sn02j

 

to czyli już nie dostane darmowej licencji ?

 

Temat do zamknięcia przenieśliśmy się na 70 slotowy :/

-----------------------------------------------

502 Bad Gateway

504 Gateway Time-out

23/7 Na MPC :)

-----------------------------------------------

PandoraMT2  2016 - Filmik

PandoraMT2  2014 - Filmik

 

 

 

 

Opublikowano

Po pierwszę zrób to co koledzy up a po drugie nie wiem czy nie dostajesz dlatego że masz licencję na 70 slotów . Oni za to mają kasę więc tak łatwo darmowej licencji ci nie dadzą jak płacisz za te 70 s

Opublikowano

A może masz cokolwiek co nie odpowiada ich regulaminowi. Jakieś wyrazy które coś sugerują (zarobek, publiczny serwer). Może poprostu coś przeoczyliscie.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...