Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

G00D aka bogacz2g na głównej reddita


TroLLu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie nie ma się czego czepiać. Po prostu pomylił postacie, orianna i shaco podobni, nie? :D 

Opublikowano

chyba eryczkowi sie przykro zrobilo ze jego bóg okazał się cziterem co każdy wiedzial od początku ;(

Opublikowano

:D :D :D

 

No ale co zrobisz. L# nie jest jeszcze idealne bo nie ma target selectora zajebiaszczego jak w BoLu :D  A jak używał MEHaIO lub od Marcolego to pozdro.

 

 

Ale on już był zgłaszany ponad 3 miechy temu i nie ma bana :D

Opublikowano

Oczywiście, wszystko było czyste. Ludzie się czepiają bo skilla zazdroszczą, on chciał tylko Oriannę odstraszyć ogarnijcie się ludzie.

Taktyki z challengera wam nie znane : )) ?

 

Pograjcie tyle postacio co on to też tak będziecie grać

Opublikowano

Oczywiście, wszystko było czyste. Ludzie się czepiają bo skilla zazdroszczą, on chciał tylko Oriannę odstraszyć ogarnijcie się ludzie.

Taktyki z challengera wam nie znane : )) ?

sperma g0da cwelka w twojej mordize znana B| #bywalec

Opublikowano

Oczywiście, wszystko było czyste. Ludzie się czepiają bo skilla zazdroszczą, on chciał tylko Oriannę odstraszyć ogarnijcie się ludzie.

Taktyki z challengera wam nie znane : )) ?

 

Pograjcie tyle postacio co on to też tak będziecie grać

w selexa chcesz sie bawić? xp

 

bestia na wolnosci

eqPRcY5.pngsl9cZeg.png

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Bywalec
Opublikowano

w selexa chcesz sie bawić? xp

 

bestia na wolnosci

60640141485884424240.png92014141485884424240.png

 

I teraz się sprawdza

Kozak w necie, pizda w świecie

 

Mam nadzieję, że RIOT w nowym sezonie coś z cheater'ami zrobi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...