Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy za szybkie wbijanie achievmentow grozi ban?


paweleke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak mowie chce po prostu wejsc na serwer Idle/ i tam szybko zabijac

Serwery idle są właśnie od tego.

Nie dostaniesz bana o ile chcesz tylko na ten serwer wejść.

Opublikowano

Nabijając w taki sposób jak Ty chcesz, nie masz się czego obawiać, chyba że byś użył tego "hacka" który daje Ci wszystkie złote medale wtedy za to jest ban.

lucyfergif.gif

Opublikowano

Tak jak mowie chce po prostu wejsc na serwer Idle/ i tam szybko zabijac

Za program steam manager achievement też nie ma bana, w sekunde odblokujesz all osiagniecia i bedziesz mial zlote medale, nawet do gry ktorej nie masz na steam mozesz osiagniecia odblokować :v

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Za program steam manager achievement też nie ma bana, w sekunde odblokujesz all osiagniecia i bedziesz mial zlote medale, nawet do gry ktorej nie masz na steam mozesz osiagniecia odblokować :v

Potwierdzam pół roku temu wziąłem tym all acziki i bez bana.
Opublikowano

@1361622928-U485574.pngup2

Za ten program jest ban.

Kolega odblokował sobie w tf2 i dostał bana vac.

Jakbyś poczytał trochę więcej od producenta na jego stronie to byś wiedział.

Z tego co pamiętam to chyba sam raz dostał bana więc.

Ja tam polecam tylko serwery Idle.

 

Jeśli pomogłem kliknij " Lubię To ".

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

@Refresh

 

Jeszcze ja coś wniosę, może ktoś jeszcze odwiedzi ten temat..

A więc tak, twój kolega zapewne był bardzo myślący, i użył SAM'a (steam achievement manager) podczas włączonej gry, i właśnie dlatego mógł dostać bana, zaś gdy gra jest wyłączona ban jest raczej niemożliwy, sam tego używam, bana jakoś nie dostałem. Widziałem gdzieś na jakiejś stronie ktoś napisał maila do supportu steam i zapytał się właśnie o to, a oni odpisali że jedynie za hackowanie W GRZE można dostać bana. Pozdro. ;)

 

 

4354874.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...