Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka kroków pomagających wygrać mecz


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj na początku tego chcę Ci powiedzieć , że treść zawarta w tym materalie nie wygra za Ciebie meczu

Ale pozwoli Ci inaczej patrzeć na całą rozgrywkę i rozważniej decydować o twoich postepowaniach w grze Counter Strike

 

Kluczem do Sukcesu jest 5 prostych kroków

 

1 krok OPANOWANIE EMOCJI ! - Zwyzywanie jakiegos gracza nie przyniesie Ci ani nie podwyższy możliwości na wygraną , jezeli trafiłeś na trolla to znak dla Ciebie że musisz dać z Siebie jeszcze więcej niż przypuszczałeś ! Gdy drużyna Ci nawala musisz liczyć na siebie czy to gra czy to życie realne ! Gdy masz swoją drużynę do gier rankingowych , spróbujcie przed kazdym meczem zwyzywać się od najgorszych później wejdźcie do kolejki , daje wam słowo że w grze skupicie się na fragowaniu niż ubliżaniu .

 

2 krok ROZWAGA ! - Kupuj jako ostatni bron sprawdź kogo brakuje w drużynie może nikt nie kupił w tej rundzie awp i to ty bedziesz musiał wziąć rolę snajpera ? Nawet jeżeli nie umiesz strzelac z Awp procenty na wygraną wzrosną niż jeżeli by tego snajpera miało nie być , rozważnie obserwuj cała rozgrywke patrz gdzie twoj sojusznik właśnie umarł , i w głowie ułóż plan gdzie byś był jako przciwnik musisz byc o krok przed nimi rozważnie rzucaj granaty i Pamietaj jeżeli jesteś po stronie niebieskich MASZ PILNOWAĆ bs'a , a nie raszować chyba że celem jest uratowanie Zakładników w tym przypadku Czerwoni ich pilnują !

 

3 krok KONCENTRACJA - przed wejściem do kolejki wyłącz doslownie wszystko , skype , gg , facebooka , i inne komunikatory również wyłącz muzykę w grze masz byc skupiony tylko na Przeciwniku , Facebooki i inne komunikatory tylko utrudniają gre jedyne co masz słyszeć to swój oddech . Dobra koncentracja to połowa sukcesu. I pod żadnym pozorem po przegranym meczu nie wchodź odrazu do kolejki odczekaj jakies 15 minut !

 

4 krok NIE BIERZ GRY NA POWAŻNIE - nie wszyscy rozumieją że Counter Strike czy nawet League of Legends , to tylko GRY i nie mają odzwierciedlenia w zyciu realnym , gdy przegrałeś mecz nie przejmuj się wiem to nie jest łatwe ale obiecuję że gdy bedziesz umiał opanować sie po porażce , lepiej wyjdziesz w nastepnym meczu mniejsza agresja = lepsza koncentracja a jak już powiedziałem koncentracja to połowa sukcesu !

 

5 krok ZRÓB WSZYSTKO CO MASZ DO ZROBIENIA - przed grą , wynieś mamie śmieci , posprzataj pokój zrób pracę domową . I nie pozwól do tego aby ktokolwiek Ci przeszkadzał najlepiej jak byś zamknął sie w 4 ścianach sam . I pamiętaj to ty chcesz wygrać ty chcesz się wspiąć do dywizji wyżej , wiec musisz byc skupiony tylko i wyłącznie na grze , a nie na sprawach domowych

 

 

Tak wiec to wszystko z mojej strony życzę Ci abyś dotarł do Dywizji jakiej pragniesz ;) z pozdrowieniami SiDzej !

To my Warszawscy Legioniści!


Opublikowano

Strasznie ciezko sie czyta, bardzo. Poza tym - punkt numer cztery nie ma sensu, dwa tez - co bedzie jak kazdy bedzie czekal i chcial kupic jako ostatni? Jak umiesz grac i twoj team tez to ogarniecie szybko, a dwoch snajperow to tez nie jest zniewaga, jak nie ma zadnego to tez da sie ugrac.

Opublikowano

Witaj na początku tego chcę Ci powiedzieć , że treść zawarta w tym materalie nie wygra za Ciebie meczu

Ale pozwoli Ci inaczej patrzeć na całą rozgrywkę i rozważniej decydować o twoich postepowaniach w grze Counter Strike

 

Kluczem do Sukcesu jest 5 prostych kroków

 

1 krok OPANOWANIE EMOCJI ! - Zwyzywanie jakiegos gracza nie przyniesie Ci ani nie podwyższy możliwości na wygraną , jezeli trafiłeś na trolla to znak dla Ciebie że musisz dać z Siebie jeszcze więcej niż przypuszczałeś ! Gdy drużyna Ci nawala musisz liczyć na siebie czy to gra czy to życie realne ! Gdy masz swoją drużynę do gier rankingowych , spróbujcie przed kazdym meczem zwyzywać się od najgorszych później wejdźcie do kolejki , daje wam słowo że w grze skupicie się na fragowaniu niż ubliżaniu .

 

2 krok ROZWAGA ! - Kupuj jako ostatni bron sprawdź kogo brakuje w drużynie może nikt nie kupił w tej rundzie awp i to ty bedziesz musiał wziąć rolę snajpera ? Nawet jeżeli nie umiesz strzelac z Awp procenty na wygraną wzrosną niż jeżeli by tego snajpera miało nie być , rozważnie obserwuj cała rozgrywke patrz gdzie twoj sojusznik właśnie umarł , i w głowie ułóż plan gdzie byś był jako przciwnik musisz byc o krok przed nimi rozważnie rzucaj granaty i Pamietaj jeżeli jesteś po stronie niebieskich MASZ PILNOWAĆ bs'a , a nie raszować chyba że celem jest uratowanie Zakładników w tym przypadku Czerwoni ich pilnują !

 

3 krok KONCENTRACJA - przed wejściem do kolejki wyłącz doslownie wszystko , skype , gg , facebooka , i inne komunikatory również wyłącz muzykę w grze masz byc skupiony tylko na Przeciwniku , Facebooki i inne komunikatory tylko utrudniają gre jedyne co masz słyszeć to swój oddech . Dobra koncentracja to połowa sukcesu. I pod żadnym pozorem po przegranym meczu nie wchodź odrazu do kolejki odczekaj jakies 15 minut !

 

4 krok NIE BIERZ GRY NA POWAŻNIE - nie wszyscy rozumieją że Counter Strike czy nawet League of Legends , to tylko GRY i nie mają odzwierciedlenia w zyciu realnym , gdy przegrałeś mecz nie przejmuj się wiem to nie jest łatwe ale obiecuję że gdy bedziesz umiał opanować sie po porażce , lepiej wyjdziesz w nastepnym meczu mniejsza agresja = lepsza koncentracja a jak już powiedziałem koncentracja to połowa sukcesu !

 

5 krok ZRÓB WSZYSTKO CO MASZ DO ZROBIENIA - przed grą , wynieś mamie śmieci , posprzataj pokój zrób pracę domową . I nie pozwól do tego aby ktokolwiek Ci przeszkadzał najlepiej jak byś zamknął sie w 4 ścianach sam . I pamiętaj to ty chcesz wygrać ty chcesz się wspiąć do dywizji wyżej , wiec musisz byc skupiony tylko i wyłącznie na grze , a nie na sprawach domowych

 

 

Tak wiec to wszystko z mojej strony życzę Ci abyś dotarł do Dywizji jakiej pragniesz ;) z pozdrowieniami SiDzej !

Jak byś poprawił estetyke to dla początkujących się przyda, chaotycznie się to czyta moim zdaniem.

 

Btw. czy Ty przypadkiem nie jesteś z Kwidzyna SiDzej? :D

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano
1. Bzdura nie dogadasz się z kimś kogo zwyzywałeś przed meczem.

2. Kompletna bzdura, padniesz z awp i oddasz ją dla przeciwnika, który być może jest z*******y z awp. Lub grasz dobrze z ak, a z awp kompetnie nic nie zabijasz, więc tylko marnujesz kasę i rundy, bo nic do nich nie wniesiesz.

3. Czyli według ciebie mam też ts wyłaczyć i się z teamem nie komunikować. Po przegranym meczu nie ma znaczenia czy zaczekasz 10 czy 20min, może trafiłeś na cheata w przeciwnym teamie.

4. Mam myśleć o randze podczas gry ? Czyli myśl o randze ma pomóc w skupieniu się ?

 

Większość twoich rad jest po prostu bezużyteczna, i prawdopodobnie ta gra jest ci obca lub po prostu nie osiągnąłeś wystarczającego poziomu żeby zrozumieć niektóre kwestie.

Opublikowano

To co kolega wyżej napisał jest prawdą. Dodatkowo dodam, że raszowanie w ct nie jest złym pomysłem jeżeli zrobi się to z głową. Bardzo czesto raszuję na eco i nie raz pozwoliło mi to odwrócić sytuację na korzyść mojego teamu. Myślenie o awansie jest chyba najgorsze, gram dla siebie i wiem, że gdy zrobie postęp będę wyżej.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...