Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

zablokowane konto z eq wartościa 120Euro+


DISABLED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, z racji takiej iż czasami dostawałem bany, zakupiłem sobie 3 konta, na 1 dostałem bana, więc przełożyłem całe eq na drugie, tutaj ss zawartości http://scr.hu/33mw/pysuz po czym z rana chcąc przełożyć itemki spowrotem na 1 konto na którym już miałem unbana na rankedach nie mogłem złożyć sobie oferty wymiany,  wyskoczył mi komunikat że ktoś mógł logować się na moje konto, uprawnienia zostały zablokowane tak jak tutaj widać http://scr.hu/33mw/edk9z W profilu nie było zawarte nic o tym, że  dostałem bana na wymianę, http://scr.hu/33mw/qkelt tak wyglądał mój profil http://scr.hu/33mw/bd71l . Napisałem do supportu czemu tak się stało, nikt nie miał dostepu do mojego konta, niczego nie sciągałem ani nie podawałem nikomu pasów, i czy jest możliwość aby moje konto zostało odblokowane, po tygodniu czekania gówno mi powiedzieli, proszę was o pomoc bo naprawdę szkoda mi tego eq, pare miesiecy tradowania itd... Nie chciałbym żeby poszło na marne, prawidłową odpowiedź która mi rzeczywiście pomoże mogę nagrodzić jakimś itemkiem wartym 5 euro.... 

Tutaj co odpisał mi support : http://scr.hu/33mw/6o1wo

Czy da się coś w tej sprawie zrobić aby odzyskać konto albo eq?. proszę o pomoc... ;c
 
 
 

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Może zalogowałeś się z innego urządzenia na te konto i dostałeś blokadę na wymianę ona trwa chyba 7 dni ale nie jestem pewien 

Opublikowano

Sprawdź czy nie zostało zbanowane twoje konto za jakieś oszustwa, bo steam czasem wariuje.

Bo tu pisze, że twoje konto zostało zbanowane, więc zobacz za co.

Poproś support o liste logowań z twojego IP, bo chyba jest to możliwe.

Opublikowano

W profilu na steam, tak jak widziałem u innych nie ma żadnego "VAC BAN DO " Ani "WYMIANA ZABLOKOWANA" więc raczej bana nie dostałem... 

Jeżeli dostanę listę logować z mojego ip to wrzucić im to do nowego ticketa? I jeżeli byłby ktoś na tyle miły napisać mi po angielsku tego ticketa, bo nie jestem zbyt dobry, najebie im kupę błędów a już 12 dni czekam.. ;c

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

tak, zawsze jak dostawałem bana to dawałem je na tamte, w sumei może z 12 trade miałem.

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Hello Steam, 2 weeks ago i received a message from steam - "You account can be used by someone else" And i get the limit for  my account access, i can't trade, accept my friend and mostly i can't do nothing, I want to get my account back, becouse that was mistake, nobody can login into my steam account, i dont download a shity keyylogers programs, and i know all scamm method, so thats finally mistake, what steam does with my account.... In Additional Information i will add a steam Counter-Strike Game Key, which one has been used in my steam account, This steam account was register at email UKRYTE.... I can reply for all what you want, tell you my name, thats definently my steam account, I know secret-question, and all passwords  which has been used in this account. So tell me what i'd like to do to get my account back... Please ! See yea, Mariusz.

 

 

Napisałem im coś takiego, nie wiem czy z mojego englisza wyniknie dobrze, ale tak mi się wydaję.... Teraz mam czekać 10 dni na odpowiedź jak to zazwyczaj jest/. 

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

jak z góry zakładasz że to ich wina to Ci nie pomogą. napisz coś takiego:

 

Napisz nowy ticket z takim czymś.

 

"Hello, dear Supporter. Two weeks ago i've received a message from steam that my account can be used by someone else. It got limited, i can't trade, use friends management system. The account is unusable. I've cleaned my PC right after this happened and waited for account to unlock itself but it didnt happen so i've decided to contact you now, Steam. I'm sending you my CD-Key in the file below. If you have any additional questions for me, ask them please. I just want my account back."

 

w zalaczniku zrzuc skan cd-keya (jak nie masz to sobie wydrukuj) Nie zapomnij podpisac go markerem twoim nickiem z supportu

 

 

To tak jakbyś pisał coś do sklepu - np. reklamację, nie pisz see ya, to nie Twoi koledzy.

Opublikowano

Ok  zrobione i wysłane, teraz tylko pytanie, czy jak odpisali mi tak : http://scr.hu/33mw/kmqlw

 
Chodzi mi o to zrobione automatycznie przez bota, to czy musze im na to odpisywać np :Zrobiłem już skan komputera, czekam na odpowiedz" czy tak czy siak mi odpowiedzą?

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

 

Ok  zrobione i wysłane, teraz tylko pytanie, czy jak odpisali mi tak : http://scr.hu/33mw/kmqlw

 
Chodzi mi o to zrobione automatycznie przez bota, to czy musze im na to odpisywać np :Zrobiłem już skan komputera, czekam na odpowiedz" czy tak czy siak mi odpowiedzą?

 

to odpowiedz zbota musisz czekac az supporter ci odpowie

Opublikowano

@Im Gonna Slap U

Ważne żeby odpowiedzieli, albo chociaż mi konto odblokowali, bo chce itemki przelożyć na drugą postać.. ;c

Okej jak odpiszą to będę informował w tym temacie, thx wszystkim. ;)

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

@Im Gonna Slap U

Ważne żeby odpowiedzieli, albo chociaż mi konto odblokowali, bo chce itemki przelożyć na drugą postać.. ;c

Okej jak odpiszą to będę informował w tym temacie, thx wszystkim. ;)

Na drugie konto* To nie metin, że na postać xD

 

Musisz czekać, w weekendy nie dostaniesz odpowiedzi, najpóźniej do środy.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Może zablokowali Ci wymiane, bo za dużo razy "zmieniałeś" itemy na tych kontach. Zauważyli może, że dużo razy pomiędzi tymi samymi kontami. Może być to uznane za DDoS'y (Nie wiesz, co mogą pomyśleć).

Opublikowano

Może zablokowali Ci wymiane, bo za dużo razy "zmieniałeś" itemy na tych kontach. Zauważyli może, że dużo razy pomiędzi tymi samymi kontami. Może być to uznane za DDoS'y (Nie wiesz, co mogą pomyśleć).

Najgłupsza przyczyna jaką można było założyć.

DDos przez 12wymian LOL musiałby odświeżać stronę i to kilkaset tysięcy na sekundę.

Opublikowano

Środa mineła, nie odpisali, jakieś pomysły?

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...