-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
arekaro
arekaro
Mam problem z zacinania się gier , wcześniej zanim się zaczęło to battlefield 3 chodził mi płynnie na średnich ustawieniach też gta 4 na wysokich nawet battlefield 4 chodził płynnie na niskich medal of honor warfighter na średnich ,euro truck simulator 2 chodził mi płynnie a teraz wszystkie gry się tną i są spadki fps arma 3 mi się tnie zanim to się zaczęło to pokazało że mi się wirus walił to skanowałem antywirusem i nic nie dało i jak przeskanowałem windows defender to wszystko się spierniczyło i się zaczęły gry się zacinać od tej pory .Teraz mam G date wcześniej miałem avasta i avg trochę poszperałem w necie i przywróciłem od nowa system onekey recovery wirusa nie ma ale nadal gry się zacinają, nie wiem co teraz robić już 5 miesięcy się z tym mam problem czy może pójść do takiego co robi komputery albo do jakiegoś informatyka.
Windows 7
intel core i3-2330M 2.20GHz
4,00GB
64 bitowy
GeForce GT 540M
HD Graphics 3000
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.