Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto League Of Legends Silver III 58 postacie 3 skiny


syiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto League Of Legends

Metoda kontaktu: GG: 51305767/PW/Temat

Opis rzeczy: Konto League Of Legends EUNE Silver III 58 postaci oraz 3 skiny

Oczekiwana/Oferowana cena: 20~40 zł PSC

Zdjęcia/inne informacje:

 

92855141452857481418.jpg

40929141452857481418.jpg 90039141452857481418.jpg

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

powiedz mi czy są jakieś dobre runki pod AD. Byłbym zainteresowany i mógłbym dać nawet te hmmm 40zł. ale to zależy od runek. Szkoda że nie ma zeda no ale ok

 

aa i nick nie ma :

-imienia

-końcówki PL

jeśli ma coś z tego co powyżej to odpada

--

Opublikowano

Są 4 strony pełne z runami na każdą linię a jest sporo run do wyboru które można podmienić więc z tym nie będzie problemu a co do nicku to nie ma w nim PL/Rocznika/Głupich cyfer nick jest normalny po ang. A co do zeda to możesz zwrócić sobie jakąs postać gdyż są dostępne 2 zwroty i kupić sobie zeda.

Opublikowano

Są 4 strony pełne z runami na każdą linię a jest sporo run do wyboru które można podmienić więc z tym nie będzie problemu a co do nicku to nie ma w nim PL/Rocznika/Głupich cyfer nick jest normalny po ang. A co do zeda to możesz zwrócić sobie jakąs postać gdyż są dostępne 2 zwroty i kupić sobie zeda.

ok. w takim razie problemu by nie było. teraz tak.. cena. psc to jedyna opcja. Jaka kwota Cię zadowala?

--

Opublikowano

30zł PSC w sam raz ;)

to jutro po szkole jeśli znajdę czas to skoczę

 

btw jaka pewność, że bez oszustw? jakieś zabezpieczenia :D?

--

Opublikowano

Chyba nie ma takiej opcji aby dać jakieś potwierdzenie że ktoś Pana nie oszuka, bynajmniej ja o tym nie słyszałem, no chyba że ma Pan coś na myśli ?

Opublikowano

Chyba nie ma takiej opcji aby dać jakieś potwierdzenie że ktoś Pana nie oszuka, bynajmniej ja o tym nie słyszałem, no chyba że ma Pan coś na myśli ?

dobra odpowiedź. do jutra !! pw :)

--

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

F5

Sorry ale rozwalił mi się lapek i nie miałem jak wejść, sprzedaż nadal aktualna.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...