-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
Z4raki
Z4raki
Dzisiaj w moim posiadaniu znalazł się notebook z Niemiec (nie, nie był kradziony) i ma on system windows 7 tylko, że po niemiecku. Da się zmienić na polski? Tzn. zmienić języka w jakiś opcjach pewnie nie, ale chodzi o to, że systemy jak się kupuje to na płycie CD, a on ma wejście tylko na adapter kardy pamięci SD. Co o tym sądzicie? I czy to normalne, że tak szybko się nagrzewa ? Włożyłem adapter z kartą SD, włączyłem jakąś piosenkę żeby zobaczyć czy wbudowany głośnik działa i po chwili od dołu był on wręcz gorący, ale tylko na jednej połowie. Czy to normalne ? I jeszcze jedna sprawa, myszka. Jest w nim ta wbudowana, ale to jest niewygodne dosyć. Podłączyłem swoją, tzn. ja mam taką, że podkładka jest podłączana do USB i myszka działa tylko na tej podkładce, wyskoczył komunikat coś o USB i był zielony ptaszek, że się udało, ale nie działała ta myszka wgl. tylko to coś wbudowane. Jak to zmienić ?
0 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.