Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VexiaReb vexareb.prots.eu BYDGOSKI REAKTYWACJA


desa165

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam
Witam powraca najlepszy OTS w sieci z RebornSystemem odswiezone bdg z 2012 roku*
gralo na nim ponad 350 osob WEJDZ NA STRONE I CZYTAJ NEWSA ! Start juz 1 LISTOPADA
O 18:00 vexareb.prots.eu


Zapowiedz OTS


Tak wiec dzis chcialbym wam przedstawic odswiezona wersje starego BydgoskiegoOTS
Male przypomnienie. W 2012 roku byl to najlepszy ots z tak wysokim RebornSystemem
Rekord graczy wynosil ponad 350 osob
Lecz wraz z moim odejsciem server zaczal upadac postanowilem wrocic do wspolpracy z Czupika i tak oto powstal
nowy lepszy BDG

*
Co nowego ?
- Nowe eventy
- Nowe spelle
- Nowe bronie
- Nowe itemy
- Nowe questy
- Nowe expy
- Nowe monstery
- Nowe raidy
- Nowe systemy
- Poprawiona profesja Paladin
- Naprawione MR teraz mozna uhac innych mana
- I inne rozne rzeczy
Wersja 2012 By Czupika & Admin Crazy
Wersja 2014 By Czupika & Admin Crazy & Pikachu


Ciekawostki

- Reborn robi sie automatycznie przy 700001 lvl [bEZ RELOGU]
- Hity caly czas rosna wraz z lvl i rebornem
- HP & MANA w procentach juz nie bedziesz sie zastanawial ile many Ci zostalo na profesji ed czy ms!
- HyperSpace ! wchodzac w kazdy teleport trafiasz w przestrzen kosmiczna z wieloma efektami!
- Reborn System z duzym expem
- Balans Profesji
- Jest to OTS 4FUN tak wiec na OTS znajdziecie mase atrakcji i dobrej zabawy
- Wszystkie itemy dostepne na bossach, questach i eventach!
- Eventy automatyczne jak i robione przez administracje
- Kto gral w 2012r. wie jakie wojny toczyly sie na OTS zachecamy rowniez teraz do rywalizacji


Zapraszajcie Znajomych i rywalizujcie z innymi gildiami!




UWAGA !!!

Jezeli w niedziele po poludniu bedzie ponad 150 osob online odbedzie sie MEGA EVENT do wbicia bedzie duzo rebornow i do zdobycia masa itemow!
Zapraszam do reklamowania OTS

TEMPLE



O3EzH8.jpg


EXSPOWISKA


xKvXF8.png
xA51N8.png
Fn9gh6.png


BOSSY


RvtocK.png


QUESTY


MbFDr7.png


HYPER SPACE


VBswZA.png


HP&MANA


MRXvnI.png








POWSTAWANIE ZOMBI EVENT-AUTO GENEROWANIE MAPY

- Tak wiec auto generowanie mapy polega na tym ze gdy rozpoczynaja sie eventy mapa jest generowane automatycznie tzn podloga, drzewa, skaly, trawa itd. tak wiec za kazdym razem event bedzie wygladal inaczej. A z czasem wprowadzimy generowanie glownego miasta aby zmienialo sie automatycznie co jakis czas.

[UNIKAT]
OMW7vr.png
ZfQqJF.png
bkwOfk.png


ZAPRASZAMY


fJ00Bc.png

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...