Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Granie na bolu czy się jeszcze opłaca?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć mam kilka pytań odnoście bola, grałem na nim kiedyś katariną, fajnie było pentakille wchodziły i po tej dramie jaka była z Nitro zapewne dużo osób zaczęło na nim grać i stąd moje wątpliwości 

 

Czy łatwo wyłapać bana?

-

 

Co jest lepsze leagueSharp czy Bol vip?

-

 

 

Co to są te exploity i w jakich skryptach się znajdują?

-

 

 

Czy mogę grać bezkarnie na np. combokatarina?

-

 

Jeśli ktoś mi odpowie na te pytania będę bardzo wdzięczny i dam kilka lubię to 

Opublikowano

Czy latwo? Raczej nie, chyba, ze uzywasz bardzo widocznych skryptow lub exploitow (exploit - wykorzystujacy bugi/dziury/niedopatrzenia w plikach gry). Wtedy ktos Cie moze nagrac i zglosic (i tak nikt tego nie robi)

 

Co lepsze? Zalezy od gustu. Jak juz mam skorzystac to korzystam z LeagueSharpa, jakos bardzo sie chyba nie roznia oba programy :)

 

o exploitach juz wiesz

 

Tak, mozesz sobie grac bo to tylko skrypt, nie ingerujacy w pliki, wiec jak nikt Cie nie zglosi to nic Ci nie grozi.

Metin2 prywatne serwery - Makarov i Double.


Metin2 PL - R3Double (Diumar)


NBA2k15 - double double.


90870124399819247371.png


 

Opublikowano

Czyli Riot nie ma żadnych zabezpieczeń co do skryptów? Tylko polega na zgłaszaniu graczy?

Tak jest

Metin2 prywatne serwery - Makarov i Double.


Metin2 PL - R3Double (Diumar)


NBA2k15 - double double.


90870124399819247371.png


 

Opublikowano

Czyli Riot nie ma żadnych zabezpieczeń co do skryptów? Tylko polega na zgłaszaniu graczy?

Jest ale zostal zabezpieczony 2h po patchu :)

lubie sie spowolnic

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...