Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Naprawic Zepsuty Resp Moobów Powyzej Parteru W Dt .


Gość PanZagłady

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PanZagłady
Opublikowano

Witam serdecznie!

 

ZANIM ZACZNIESZ WYKONYWAC PORADY Z TUTKA WYŁĄCZ SERWER ZA POMOCA :

 ./stop && logout 

BY NIE USZKODZIC PLIKÓW W TRAKCIE EDYCJI !.

Widziałem niejeden temat w ktorym ludzie prosili o pomoc ws. zepsutego respu moobów powyżej parteru.

Jest na to sposob by naprawic :). Wystarczy wgrac moje dobre pliki nieedytowane przez FileZille FTP do :

 

/usr/rain/channel/share_data/data/dungeon

 

Pliki dobre do pobrania:

http://www.przeklej.pl/download/0011ct7pj03p/respdt-zip

 

Po wgraniu tych plików zamykamy FileZille i wpisujemy w konsoli :

shutdown -r now

 

No i mozemy odpalic serwer i cieszyc sie dzialajacym respem moboow w dt.

 

Pozdrawiam serdecznie.

PanZuo

Opublikowano

Pan Zagłady, jak zrobię dzisiaj swoje pliki serwerowe i nie będzie respu powyżej parteru to sprawdzę twoje. A jak twoje będą działać to będziesz miał 5 i + ;]

Opublikowano

Jak się cieszę, że Zuo Zagłady wrócił na forum ;)

Regards

 

Tushi

 

//We are Anonymous. We are legion. We do not forget. We do not forgive. Expect us!

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Siema, mógł byś to wrzucić na http://www.speedyshare.com/ albo jakiś inny serwis, bo mi jak wciskam pobierz wyskakuje coś takiego:

 

Podany plik XML nie zawiera żadnych informacji o stylach z nim związanych. Poniżej wyświetlone jest drzewo dokumentu.

 

<Error>

<Code>SignatureDoesNotMatch</Code>

<Message>

The request signature we calculated does not match the signature you provided.

</Message>

<RequestId>59D34034</RequestId>

<BucketName>z4.przeklej.pl</BucketName>

<KeyName>

przs5189/53b8d0df002630464bbcf612/respdt_www.przeklej.pl.zip

</KeyName>

<HostId>fc21:1</HostId>

<Date>Wed, 04 Aug 2010 17:14:18 GMT</Date>

</Error>

 

 

Z góry dzięki :)

 

@Down

miska, może też bym chciał sobie naprawić ten zepsuty resp ale nie wiem jak? Ale jak download nie działa to tego sobie nie naprawie tym bardziej. Chyba po to są Tuty żeby z nich korzstać. Prawda?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Działa ale na plikach sui musisz wrzucić te pliki do każdego folderu game2/data , game61/data i game99/data ...

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...