Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PyLife - Da się zrobić niezniszczalne auto?


Mr_Fire

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Czy da sie zrobić niezniszczalne auto?? mi chodzi żeby tak je zbugować żeby tylko silnik sie niszczył.

bo w dawnym gangu nie bede wymieniał nazwy ;x boss pisał kto ze mną zbuguje auto?

76561198115213832.png

Opublikowano

Człowieku.... nie dawaj tyle tematów na raz w jednym dziale o to samo pytanie  :O.

 

A co do pytania to spróbuj na 2 sposoby:

function NiezniszczalneAuto()
local samochody = getElementByType("vehicle")
for k, v in ipairs(samochody) do 
setVehicleDamageProof(v, true)
end
end
addEventHandler("onVehicleDamage", getRootElement(), NiezniszczalneAuto)

Lub

addEventHandler("onVehicleDamage", getRootElement(),
canelEvent()
end)

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

Jeśli nie masz scripteditor to np. w notepad ++ zapisujesz jako <nazwa>.lua (tylko bez <>) i do tego robisz mete:

<meta>
<script src="<nazwa>.lua" type="server" />
</meta>

To natomiast zapisujesz jako meta.xml

 

Następnie tworzysz plik Winrar .zip ! i wrzucasz oba pliki .lua i mete.

Folder.zip wrzucasz do gameplay i dodajesz wpis do mtaconfig.

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

Jeśli nie masz scripteditor to np. w notepad ++ zapisujesz jako <nazwa>.lua (tylko bez <>) i do tego robisz mete:

<meta>
<script src="<nazwa>.lua" type="server" />
</meta>

To natomiast zapisujesz jako meta.xml

 

Następnie tworzysz plik Winrar .zip ! i wrzucasz oba pliki .lua i mete.

Folder.zip wrzucasz do gameplay i dodajesz wpis do mtaconfig.

Jeśli się nie mylę to dajesz mu skrypt do wgrania na serwer a on chce sposób np bóga dzięki któremu auto nie będzie się mu niszczyło.

wiUSaJB.jpg

Ktoś ci pomógł?Daj "Lubie to" w nagrodę za pomoc. :)

Opublikowano

eeeeeeeeeeeee.... mi chodziło żeby na PYLIFE było zbugowane auto! a nie na serverze moim którego nie mam :X

76561198115213832.png

Opublikowano

1. Refresh co 48h

2. Double post

3. Nawet jeśli znajdziesz jakiegoś buga, choć wątpie to cie zbanują lub naprawią ten bug. Więc nic nie zrobisz. 

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

bug na nieskonczonosc opon działa i go nie naprawili ;-; no to jak ;x jak go prawie każdy kto go zna to używa... LoL

76561198115213832.png

Opublikowano

Tak działa ale doczasu ponieważ jest to nowy skrypt i też z nim coś zrobią, a natomiast skrypty na niewybuchanie aut dopracowali porządnie i wątpie że są z tym jakieś bugi. 

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

Jeżeli nadal nie naprawili tego błędu to masz sposób .:

Wymogi :
- Praca jako mechanik

- Samochód gangowy (do zbugowania)

 

 

1. Rozwalasz pojazd gangowy

2. Wjeżdżasz nim na stanowisko

3. Bierzesz swoją prace mechanika

4. Naprawiasz pojazd

5. Wsiadasz do pojazdu i odjeżdżasz nie wychodząc z pracy.

6. Pojazd jest niezniszczalny gdy w coś walisz

 

Nie gwarantuję , że to działa gdyż używałem tego ok 3-4 mieś temu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...