Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomysły na śniadanie/kolacje


blacha212

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

Podawajcie swoje pomysły na danie które można zjeść na śniadanie/kolacje. Tylko nie dania typu chleb z serem/szynką/pasztetem etc. Za pomoc like

Admin Cienia
Opublikowano

Najlepiej płatki kukurydziane z mlekiem i trochę cukru, Polecam!

Fuuu, jeszcze słodzić płatki.

Sam cukruje gdzie się da ale masakra. :D

 

Chleb z masłem i metunią. B)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Ostatnio sam eksperymentuje no i coś takiego wyczytałem na internecie.

 

Górę papryki odetnij, oczyść środek. W środek wbij 1 duże jajko, pokrój w kostkę parowke i wrzuć do tego. Przyprawy jakie lubisz, nałóż na środek górę papryki, zawin w sreberko i do piekarnika 20 minut. Mi smakowało życzę Ci smacznego.

Opublikowano

Na śniadanie robisz tak:

 

1) Kroisz paprykę tak żeby na leżąco przypominała jakiś wzorek np serce. 

2) Ładujesz to na patelnie, do środka tego serca wbijasz jedno jajko i robisz z nie sadzone, solisz albo dajesz wegety, robisz dwa tosty z masłem i jest.

 

Na kolacje:

 

1) Twaróg chudy do miski

2) Ładujesz tam rzodkiew i szczypiorek, solisz i się zajadasz. 

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Kluski "świderki".
Przyprawa Gyros.
Pierś z kurczaka.
Przygotowanie.

Kluski gotujesz, pierś z kurczaka kroisz w kostki. Następnie z umiarem na pierś z kurczaka dajesz gyrosa. Następnie pieczesz tą pierś z kurczaka i jak się upiecze dajesz do tego te kluski i mieszasz przez chwilkę. Gotowe. 20minut i masz misz-masz. :D

 

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Jeszcze można naleśniki z wątróbką,cebulką lekko przysmażaną, ketchupem,serem feta i smalcem, taki naleśnik to pożywka na cały dzień.

Cały dzień na klopie gwarantowany kappa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...