Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ranga VIP na 30 dni - jak nadać?


Zientez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Azrank nie jest zbugowany bo mi normalnie działa tylko trzeba umieć go używać.

 

Ps. Ja robię tak żeby mi działał.

 

Pobieram AzRank

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/azrank/

Pobieram Vault bo jest potrzeby,

http://dev.bukkit.org/server-mods/vault/

tak samo jest potrzebne: PermissionEx lub GroupManager lub bPermission

PermissionEx:

 

 

GroupManager

 

 

bPermission

 

 

 

No wgrywasz te pluginy na serwer uruchamiasz i na serwerze lub przez konsolke wpisujesz:

/setrank <user> <group> [time] - nadaje danemu graczowi range na czas. np. /setrank MinecraftKondziu Vip 30d

Jak coś:

Jednostki czasu:
s - sekundy
m - minuty
h - godziny
d - dni
mo - miesiące

No i to mi wszystko działa bez problemu bo nie raz testowałem!

 

 

531001454960877632167.png

Opublikowano

Azrank nie jest zbugowany bo mi normalnie działa tylko trzeba umieć go używać.

 

Ps. Ja robię tak żeby mi działał.

 

 

Pobieram AzRank

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/azrank/

Pobieram Vault bo jest potrzeby,

http://dev.bukkit.org/server-mods/vault/

tak samo jest potrzebne: PermissionEx lub GroupManager lub bPermission

PermissionEx:

 

 

GroupManager

 

 

bPermission

 

 

 

No wgrywasz te pluginy na serwer uruchamiasz i na serwerze lub przez konsolke wpisujesz:

/setrank <user> <group> [time] - nadaje danemu graczowi range na czas. np. /setrank MinecraftKondziu Vip 30d

Jak coś:

Jednostki czasu:
s - sekundy
m - minuty
h - godziny
d - dni
mo - miesiące

No i to mi wszystko działa bez problemu bo nie raz testowałem!

 

 

u mnie znowu się buguje :C

daje vipa np na 10 sec, po 10 sec gracz dostaje dodatkowo range gracz i nie usuwa mu rangi vip :D

_____________________________________________________________________________________________________________________

http://www.mpcforum.pl/topic/1300329-mcpadaambonet/
_____________________________________________________________________________________________________________________
Chcecie Survival + Gildie ? Jesli tak to napisz jaki,oraz co chciałbyś na nim zobaczyc  :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

u mnie znowu się buguje :C

daje vipa np na 10 sec, po 10 sec gracz dostaje dodatkowo range gracz i nie usuwa mu rangi vip :D

Napisałeś to i zwątpiłem przez chwilę.

Uruchomiłem serwer dałem sobie Gracza na 10s

Paczę do PermissionEx mam gracza i po 10s zmienia mi się na tą co miałem czyli właściciel

Więc u mnie wszystko działa :)

531001454960877632167.png

Opublikowano

/setrank Vip 30d

Przeciez kolega 2x up to samo napisal...

 

Moim zdaniem zdupczyles cos w PermissionieEx, sproboj wgrac nowa wersje Vault'a i takze nowa wersje AZranka

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...