Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Neudia.eu ~ Kolejny serwer c**ja Asfena kolejny serwer z Navi


.warmups

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


 


: >


 


Pozdro dla Matiego , Diabla (nie psuedo jutubera) i reszty ludzi którzy stracili swój czas na ten c*****y serwer kolejny od Asfena :>


A MÓWILI MI ŻE WARTO W TO GRAĆ,MÓWILI MI ŻE WARTO STĄD BRAĆ

Opublikowano

Strata czasu, jak starta, ważne, że dobra zabawa była. :D

A co do Asfena, to był to do przewidzenia. 

Filmik dla osób, które będą nadal bronić Asfena, choć wątpię, że ktoś taki się znajdzie. 

Kolejny #pseudotechnik poszedł do odstrzału. KA POW! 

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

To było wiadome, Asfen to zwykłe dziecko, które uczciwie zarobić nie potrafi. Szkoda mi ludzich, którzy zobaczyli ten serwer i od razu pisali, że serwer dobry, że będzie trzymał długo bo byli zaślepieni słowami Asfena, który tak naprawdę c***a potrafi. 

Opublikowano

Dostałem info że Asfen robi kolejny serwer więc radze uważac gdzie gracie :>

A MÓWILI MI ŻE WARTO W TO GRAĆ,MÓWILI MI ŻE WARTO STĄD BRAĆ

Opublikowano

Potwierdzone info :D

Elegancko sobie sprzedałem konto pełne perf itemów z navi 145 bm za 93 zł, szkoda mi gościa bo na drugi dzień serwer padł.

Oczywiście od Asfena też się udało wyciągnąć hajs za nieudostępnianie tabeli account :D

Opublikowano

Potwierdzone info :D

Elegancko sobie sprzedałem konto pełne perf itemów z navi 145 bm za 93 zł, szkoda mi gościa bo na drugi dzień serwer padł.

Oczywiście od Asfena też się udało wyciągnąć hajs za nieudostępnianie tabeli account :D

Kłamiesz . Account w obiegu

 

Dostałem info że Asfen robi kolejny serwer więc radze uważac gdzie gracie :>

Znasz szczegóły ? 

GG-36573557

1797821.jpeg

 

Opublikowano

Kłamiesz . Account w obiegu

 

Znasz szczegóły ? 

 

 

Cichaj :D

Ale zapłacił żeby nie były już po fakcie :D

Opublikowano

Kłamiesz . Account w obiegu

 

Znasz szczegóły ? 

 

Nazwa na E.

Medium,w sys. ulepszeń jest niebieski set od plechito xD

 

Jak będę wiedział więcej to na pewno wrzucę filmika i coś opowiem :>

A MÓWILI MI ŻE WARTO W TO GRAĆ,MÓWILI MI ŻE WARTO STĄD BRAĆ

Opublikowano

Ale pamiętajcie od kogo to macie (ja <3)

 

Nazwa na E.

Medium,w sys. ulepszeń jest niebieski set od plechito  xD

 

Jak będę wiedział więcej to na pewno wrzucę filmika i coś opowiem :>

 
 

Potwierdzone info  :D

Elegancko sobie sprzedałem konto pełne perf itemów z navi 145 bm za 93 zł, szkoda mi gościa bo na drugi dzień serwer padł.

Oczywiście od Asfena też się udało wyciągnąć hajs za nieudostępnianie tabeli account  :D

 
Dokładnie keiu 
 

Pozdrawiam Najlepszego Gracza 

 

 

DMGLoader TOP1

 

 

edit: To było tak dla przypomnienia bo większość nie wie luju :p

Opublikowano

 

Ale pamiętajcie od kogo to macie (ja <3)

 
 
 
 
Dokładnie keiu 
 
 

 

 

No przecież cię pozdrowiłem xD : >

A MÓWILI MI ŻE WARTO W TO GRAĆ,MÓWILI MI ŻE WARTO STĄD BRAĆ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...