Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

zgloszono blad z EA Online nie moge wejsc na serwer silnik statystyk jest wylaczony


anonim7777

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zazwyczaj wystarczy jak poczekasz kilka godzin ale u ciebie nie pomogło, w najgorszym przypadku ostatecznie napisz do ea "https://help.ea.com/pl/"

 

na supporcie piszą tak:

 

Jeśli próbując grać w Battlefield 4, otrzymujesz informację, że „Zgłoszono błąd z EA Online”, oznacza to prawdopodobnie, że do twojego konta przypisanych jest wielu żołnierzy.
Spróbuj zastosować następujące rozwiązanie:
Przejdź do Battleloga i kliknij Profil w prawym górnym rogu ekranu.
Wybierz opcję „Zmień żołnierza”, a na ekranie pojawi się lista powiązanych z kontem żołnierzy. Jeden z nich będzie żołnierzem aktywnym, oznaczonym kolorem zielonym.
Kliknij przycisk aktywacji obok któregoś z nieaktywnych żołnierzy i spróbuj zagrać w Battlefield 4.
 
Jeśli problem występuje nadal, aktywuj kolejnego żołnierza i uruchom grę ponownie.

 

 

oznacza to prawdopodobnie, że do twojego konta przypisanych jest wielu żołnierzy - wygląda na to że nie tylko ty grasz na tym koncie, czyżbyś czasem nie dawał nikomu konta? lub nie kupiłeś konta gotowego z grą na allegro? ZMIEŃ HASŁO

Opublikowano

nie ma opcji zebym komus konto dawal wszystkie gry co kupuje na steam/origin to albo na steam/origin albo klucze.inexus/fabryka kluczy albo inne zaufane strony nigdy z allegro gry nie kupilem a gry z origina nawet w wersji pudelkowej mam np bf3 premium edition. konta bym nawet nie dal nikomu w rodzinie bo by cos zjebali nie ma opcji.. haslo na wszelki wypadek zmienie ale teraz dziala mi gra 

 

 

edit; to chyba nie moj problem bo dzisiaj np widzialem ze nikt nie gral z moich znajomych w Battlefield a teraz gra 5 osob ktorych siedzi 24/7 

Opublikowano

na originie w chacie masz opcje "dostępny" i "niedostępny" spróbuj to zmienić, a jeśli nadal tak bedziesz miał to zobacz na innym kompie czy da sie grac z twojego konta, lub chociażby na drugim koncie(usera) na tym samym kompie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...