Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przyszla szkola wojskowa?


P0ZAJM0WANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

takie szkoły to s**t jak dla mnie, szkoda czasu, niby kończysz, ale nic po tym nie masz, tak samo jak ludzie twierdza ze chodzac do szkoly 'wojskowej' maja latwiej dostac sie do wojska czy cos, a sa to zwykle licea, zwykle, najzwyklejsze - tylko masz mundur, wydajesz na to pieniadze nie potrzebnie, a w samej szkole masz dodatkowe zajecia bez sensowne, a o tych rzeczach mozesz dowiedziec sie sam

jak miales takiego ojca, to czemu go nie zapytasz? powinien wiedziec

a teraz slowa ode mnie, jesli chcesz miec wyzszy stopien niz szeregowy to musisz skonczyc szkole po swoim technikum, innego wyjscia nie ma, chyba ze masz znajomosci, po samym technikum nie dostaniesz stopnia szeregowy +, nie ma mozliwosci takiej i nigdy nie bedzie

Opublikowano

Po technikum dostajesz szeregowego, po kilku latach dobrej służby możesz(szansa 20%?) dostać się na kurs podoficerski.

Jedyne dobre wyjście to szkoła oficerska, ale jak liczysz na wysokie stopnie w wojsku to szykuj się na co najmniej 2 podyplomówki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...