Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Naciągnąć Kogoś Żeby Dał Więcej Za Item?


kamil20183

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Napisze jak nakłonic noobka żeby dał więcej za item czyli:

 

1.Piszemy ze sellamy białą perle (np)

2.Noobek pisze do nas ze da 6kk dobra a my piszemy do niego , Czekaj mam 2 kupca(czyli na niby)

3.Piszemy do niego ze taki koles daje za perłe 7kk (ten koles to my na 2 koncie)

4.On sie może spytac nick kolesia ktoy daje więcej za perłe , to my wchodzimy na 2 postac i podajemu jemu nasz nick

5.On pisze do nas na drugie konto, dajesz więcej za perłe?

6.My piszemy na 2 koncie ze tak

7.To on do nas (na tym co sellamy perłe) pisze ze da 7,5kk

8.I sprzedajemy! ;]

 

2 wersja

1.Piszemy ze sellamy białą perle (np)

2.Noobek pisze do nas ze da 6kk dobra a my piszemy do niego , Czekaj mam 2 kupca(czyli na niby)

3.Piszemy do niego ze ten 2 kupiec (czyli my )daje za perłe 7kk

4.To on może nam np zaproponować 7,5kk

5.I sprzedajemy !

 

Mamy o 1,5kk więcej kasy ;]

Wiem że to może ktos wiedzieć ale może byc przydatne dla kogoś kto tego niewie ! :P

 

Pozdro ^^

Opublikowano

Raz że obydwa sposoby działają na tej samej podstawie.. Dwa - na końcu powinno być " I sprzedajemy " .. w końcu to my szykamy kupca..

Jakem rad żeś to przeczytał. Proszę o minusa

Opublikowano

Raz że obydwa sposoby działają na tej samej podstawie.. Dwa - na końcu powinno być " I sprzedajemy " .. w końcu to my szykamy kupca..

 

Napisalem 2 podobne bo moze ktos zapytac kto daje tyle kasy lub taki noobek ktory odrazu chce dac wiecej .

Opublikowano

Heh... Kolejny poradnik bezsensu... Czy wy myślicie, że wszyscy są idiotami i się na takie coś nabierają.?

Jeśli ktoś zaczyna kombinować żeby sprzedać drożej mówię nq i koniec tematu. A jeśli chcecie się czegoś dorobić to nie bawiąc się w jakieś sposoby jak zarobić o 500k więcej tylko na metki jeździjcie.

 

Tubis

sygnatubis.png

Created by Sylv3rWolf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...