Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Mój mikrofon - jak dobrze go ustawić?


`Kucyk

Pytanie

Opublikowano

Witam, mam windowsa7 i mikrofon nie czyta mi głosu, dam wam moje ustawienia a wy mi powiecie jak mam dobrze ustawić.

 

Aha, i jak włączam coś na YT, to mikrofon świetnie odtwarza coś -     http://i.imgur.com/ShYKbv3.png  jak widać, mikrofon wyśmienicie odtwarza głos z komputera, a mojego nie :O, także potrzebna mi pomoc.

 

 

 

 

SS z Menedżera Audio - 

 

http://i.imgur.com/Vx4PP6k.jpg

http://i.imgur.com/ZbBZqcw.jpg

 

 

 

 

 

Teraz ssy Mikrofonu w zakładce "Dźwięk" - 

 

http://i.imgur.com/WwY3GDW.jpg

http://i.imgur.com/xCPMCgS.jpg

http://i.imgur.com/hu393g3.jpg

http://i.imgur.com/4kDRBPK.jpg

http://i.imgur.com/4oVlsdX.jpg

http://i.imgur.com/uYQjGgG.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dam jeszcze i głośniki - może się przyda

 

http://i.imgur.com/7FflpO3.jpg

 

 

 

 

 

 

Bardzo proszę o pomoc, dajcie swoje ustawienia mikrofonu na windows 7... I powiedzcie mi dlaczego mój mikrofon świetnie odczytuje dźwięk z komputera, a mojego głosu nie...  http://i.imgur.com/ShYKbv3.png

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w sensie ze odczytuje glos ze sluchawek jak cos wlaczam a mojego w ogole

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

Serio jeszcze nikt tego nie zamknął? :D Pomogła zmiana słuchawek. :D

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...