-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
`Kucyk
`Kucyk
Witam, mam windowsa7 i mikrofon nie czyta mi głosu, dam wam moje ustawienia a wy mi powiecie jak mam dobrze ustawić.
Aha, i jak włączam coś na YT, to mikrofon świetnie odtwarza coś - http://i.imgur.com/ShYKbv3.png jak widać, mikrofon wyśmienicie odtwarza głos z komputera, a mojego nie
, także potrzebna mi pomoc.
SS z Menedżera Audio -
http://i.imgur.com/Vx4PP6k.jpg
http://i.imgur.com/ZbBZqcw.jpg
Teraz ssy Mikrofonu w zakładce "Dźwięk" -
http://i.imgur.com/WwY3GDW.jpg
http://i.imgur.com/xCPMCgS.jpg
http://i.imgur.com/hu393g3.jpg
http://i.imgur.com/4kDRBPK.jpg
http://i.imgur.com/4oVlsdX.jpg
http://i.imgur.com/uYQjGgG.jpg
Dam jeszcze i głośniki - może się przyda
http://i.imgur.com/7FflpO3.jpg
Bardzo proszę o pomoc, dajcie swoje ustawienia mikrofonu na windows 7... I powiedzcie mi dlaczego mój mikrofon świetnie odczytuje dźwięk z komputera, a mojego głosu nie... http://i.imgur.com/ShYKbv3.png
Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała.
Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.
Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne.
3 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.