Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd z logowaniem "Serwer logowania nie odpowiedział"


.Sortiqovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miałem ostatnio ten sam problem na starym kompie :C gdzieś na forum wyczytałem że trzeba włączyć "użyj TLS 1.0" mi pomogło :]

post-1014062-0-61805400-1414130137.jpg

rs2h.jpg

 


 

Opublikowano

Reinstall gry nic nie pomaga jak coś.

 

Jeśli używacie Windows XP, wchodzicie do IE i włączacie tak jak podano wyżej TLS 1.0 a jeśli nowszy system to po prostu tam resetujecie IE i tyle.

Opublikowano

Witam ,mam ten sam problem ,wyłączenie antywirusa oraz reinstall gry nic nie pomagaja ,a przeglądarki IE nie używam z tego powodu że każdy wie jaka ona jest 

Opublikowano

Witam ,mam ten sam problem ,wyłączenie antywirusa oraz reinstall gry nic nie pomagaja ,a przeglądarki IE nie używam z tego powodu że każdy wie jaka ona jest 

 

Jednak w pewnym aspekcie choć nie wiadomo jakim, ma związek właśnie z tym errorem. xD

Opublikowano

Jeśli używacie Windows XP, wchodzicie do IE i włączacie tak jak podano wyżej TLS 1.0 a jeśli nowszy system to po prostu tam resetujecie IE i tyle.

 

nie do IE tylko do : panel sterowania > opcje internetowe > zaawansowane i praktycznie na samym dole jest "uzyj TLS 1.0"

rs2h.jpg

 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...