Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dobry stream - LCS/Jungle main/Polski,rzadko angielski - Kikis


danield929

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
[align=center]

Witam!

 

Zapraszam wszystkich do oglądania Kikisa tutaj, krótki opis o nim:

 

''Nazywam się Mateusz Szkudlarek i mam 18 lat.

W LoLa gram od początku sezonu pierwszego.

Jestem graczem Unicorns of Love, drużyny w LCSie. Wcześniej byłem w wielu różnych teamach, między innymi GBT (póżniej MYM, czyli Mokatte i spółka), exHCL (AL), Sypher i inne.

Zagrałem na wielu różnych lanach polskich, europejskich, raz w południowej Korei (WCG 2011, 2 miejsce) a ostatnio nawet relegacje w Ameryce.''

 

Tutaj dodam kilka informacji od siebie o streamie, które są warte zauważenia:

 

- Przejmuje się czatem, kontaktuje się z widzami w czasie queue/lobby poświeca na to praktycznie cały czas, a w grze raczej rzadko by sie skupiać na grze.

 

- Podczas gry komentuje niektóre swoje ruchy, jak i mówi różne rzeczy.

 

- Ma dystans do swojej osoby oraz poczucie humoru.

 

Podsumowując zapraszam wszystkich na jego streama, nie dość, że jest to interesujący stream to jeszcze trzeba wspierać polaka w lcsach ^^

 

Link : 

 

http://www.twitch.tv/kikis1205 - Bede bumpował gdy będzie online

[/align]

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...