Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bogowie (film) Film czy Gówno ?


cola!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem dzisiaj jechać z klasą na ten film. Nie pojechałem ponieważ nie lubię takich filmów.

Nie wiem jak wam ale film o 1 przeszczepie serca jest... DNEM żeby nie powiedzieć szambem.

Połowa filmu to pierdolenie aktorów 10 minut jest pokazany koleś na stole i tyle.

Czy mi się wydaje że polskie kino zaczyna robić coraz bardziej hujowe filmy ?

Opublikowano

Byłem na tym z klasą, film nie byl nadzwyczajny, ale tez nie najgorszy ;x ale tak czy siak nie gustuje w takich filmach, akcji wedlug mnie ani troche, nawet sceny milosnej nie bylo jak to w prawie kazdym filmie ;d Twoja klasa mogla pojsc na Miasto 44, lepsze od tego^^

Opublikowano

Czy mi się wydaje że polskie kino zaczyna robić coraz bardziej hujowe filmy ?

Nie filmy są, jak to ująłeś, c*****e, ale odbiorcy. Film nie jest o samym przeszczepie serca, ale o człowieku, który chciał go przeprowadzić i to zrobił na przekór wszystkim(kwestia religijna etc.). Masz opisaną jedną z wielu historii jego życia. Podobnie, jak z TWD, skupiono się na emocjach bohaterów. Ale jeżeli nie potrafisz choć na 2 godziny włączyć mózgu przy rozrywce jaką oferuje kino, to pozostaje Ci schematyczne i bezmózgie kino akcji. Nie hejtować, a jeśli już to mądrze.

Opublikowano

Najlepsze filmy to:

Świat według Kiepskich

Ukryta Prawda

Szkoła

Kuchenne Rewolucje

i inne

więc polskie kino jest z*******e :D

a tak na serio

najlepszy polski film puszczany w kinach to "sala samobójców."

*blurp*

 

@top

 

Możliwe, że nie dojrzałeś do tego typu filmów. Film jest znakomity.

Zapoznaj się kim był Prof. Religia bo zapewne pierwszy raz słyszysz to nazwisko.

Ja bym poszedł na film chociażby ze względu na to czyją historię przedstawia.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Film bardzo dobry, tylko gdy jesteś w trakcie rzucania palenia nie polecam go oglądać gdyż Tomasz Kot tylko podczas snu nie pali ;)

Opublikowano

Nie filmy są, jak to ująłeś, c*****e, ale odbiorcy. Film nie jest o samym przeszczepie serca, ale o człowieku, który chciał go przeprowadzić i to zrobił na przekór wszystkim(kwestia religijna etc.). Masz opisaną jedną z wielu historii jego życia. Podobnie, jak z TWD, skupiono się na emocjach bohaterów. Ale jeżeli nie potrafisz choć na 2 godziny włączyć mózgu przy rozrywce jaką oferuje kino, to pozostaje Ci schematyczne i bezmózgie kino akcji. Nie hejtować, a jeśli już to mądrze.

Hmmm odbiorcy mówisz ? Może i masz trochę racji ale mi się osobiście wydaje (nwm jak autorowi teamtu) że ten film to kobiece kino. Poprostu chyba większośc ludzi nie trawi takich filmów. Dla nich musi być kilo efektów specjalnych i pro koksu z gwiazdą porno. Świat schodzi na psy. Tyle

Opublikowano

Hmmm odbiorcy mówisz ? Może i masz trochę racji ale mi się osobiście wydaje (nwm jak autorowi teamtu) że ten film to kobiece kino. Poprostu chyba większośc ludzi nie trawi takich filmów. Dla nich musi być kilo efektów specjalnych i pro koksu z gwiazdą porno. Świat schodzi na psy. Tyle

Chcąc nie chcąc potwierdziłeś, to co napisałem. Kino skupione wokół emocji jest już przeżytkiem i nie ma już tak dobrego odbioru jak kiedyś. Ludzie nie chcą myśleć przy rozrywce. Niestety taka tendencja będzie tylko wzrastać. Zobacz na przyszłe plany premier. Filmy skierowane do dojrzałego widza albo są niskobudżetowe, albo mało promowane.

Opublikowano

Hmmm odbiorcy mówisz ? Może i masz trochę racji ale mi się osobiście wydaje (nwm jak autorowi teamtu) że ten film to kobiece kino. Poprostu chyba większośc ludzi nie trawi takich filmów. Dla nich musi być kilo efektów specjalnych i pro koksu z gwiazdą porno. Świat schodzi na psy. Tyle

 

 

Chcąc nie chcąc potwierdziłeś, to co napisałem. Kino skupione wokół emocji jest już przeżytkiem i nie ma już tak dobrego odbioru jak kiedyś. Ludzie nie chcą myśleć przy rozrywce. Niestety taka tendencja będzie tylko wzrastać. Zobacz na przyszłe plany premier. Filmy skierowane do dojrzałego widza albo są niskobudżetowe, albo mało promowane.

 

 

Szczerze mówiąc, ludzie nadal przychodzą do kina na filmy typu właśnie Bogowie, czy jak najnowszy Obywatel. Mimo, że Bogowie są już tyle czasu po premierze (ponad miesiąc) nadal na sali kinowej brakuje miejsc. 

Sam film moim zdaniem jest dobrze, porządnie zrobiony. Opowiada historię profesora, który był kimś naprawdę ważnym i bardzo emocjonalnie zaangażowanym w to, co robił. Jak to się jednak mówi, przychodzi się do kina, a nie na film - dlatego często (szczególnie młodzież) nie była tym filmem przejęta. Moim zdaniem jest on skierowany głównie dla ludzi dorosłych, zdających sobie sprawę z powagi sytuacji, poruszanych problemów społecznych w tym filmie. Ktoś, kto nie jest świadomym odbiorcą kina tego nie zrozumie. Osobiście nie rozumiałam trochę tego, że nauczyciele z gimnazjum zabierali na ten film swoich podopiecznych. To było bez sensu, bo oni się tylko wynudzili na nim, zbyt wiele z niego nie zrozumieli (nie mówię, że wszyscy!) i generalnie byli niezadowoleni. 

Jednak film każdemu polecam. :)

xdnXBJo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...