Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sony Xperia Z1 zaczyna zamulać


ddamian102

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mój telefon Sony Xperia Z1 który ma od dwóch tygodni zaczyna mulić. Czy przy takim dobrym procku i dużej ilości pamięci RAM 60 zainstalowanych aplikacji to za dużo jak na ten telefon czy to wina androida 4.4.4? 

Opublikowano

Nie wina Androida a aplikacji, które działają w tle. Jeśli znowu chcesz, żeby był jak nowy to przywróć ustawienia fabryczne.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Przywracanie ustawień fabrycznych co dwa tygodnie tylko po to żeby telefon działał płynie będzie trochę bez sensu :/ No ale spróbuję , przynajmniej na jakiś czas będę miał spokój

Opublikowano

Zainstaluj więcej gówna pokroju Facebooka, Instagrama, SnapChata, Messengera to niebawem nawet zacznie Ci się restartować. :)

 

Jak wiadomo, gówniane aplikacje = gówniane działanie. ;D

0LsM05U.png

Opublikowano

Przywróciłem ustawienia fabryczne i telefon działa znacznie lepiej tylko mam jeden mały problem. Nie mogę powiązać telefonu z komputerem i na ekranie wyświetla mi się komunikat "Komputer jest już powiązany z urządzeniem Xperia. Aby ponownie skonfigurować urządzenie, usuń powiązanie." Ktoś mógł by mi powiedzieć jak usunąć to powiązanie? Z góry dzięki :D

Opublikowano

Przywróciłem ustawienia fabryczne i telefon działa znacznie lepiej tylko mam jeden mały problem. Nie mogę powiązać telefonu z komputerem i na ekranie wyświetla mi się komunikat "Komputer jest już powiązany z urządzeniem Xperia. Aby ponownie skonfigurować urządzenie, usuń powiązanie." Ktoś mógł by mi powiedzieć jak usunąć to powiązanie? Z góry dzięki :D

Wyświetla się na telefonie czy komputerze? Łączysz przez jakąś apkę?

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Nigdy nie stosuje się opcji przywracania fabrycznego. Ta opcja usuwa tylko aplikacje a dane Zostają i robią się bugi, force close itp itd. Android 4.4.4 jest aktualnie Najwydajniejszy wiec nie ma co się do niego czepiać. Wgraj system na nowo Pc companionem

Opublikowano

Nigdy nie stosuje się opcji przywracania fabrycznego. Ta opcja usuwa tylko aplikacje a dane Zostają i robią się bugi, force close itp itd. Android 4.4.4 jest aktualnie Najwydajniejszy wiec nie ma co się do niego czepiać. Wgraj system na nowo Pc companionem

Jakie dane zostają? Do zera (jak po wyjęciu z pudełka) czyszczona jest pamięć, na karcie SD może coś zostawać, a zapisane połączenia się nie zaliczają ;)

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

W plikach systemowych /system zostają ;-)

Z tym się zgodzę, ale to zostają pliki po aplikacjach systemowych (ale też mogą syfu narobić). Ogólnie masz rację, flash będzie dobrym rozwiązaniem, bo wyczyści telefon do zera.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Niestety pojawił się kolejny problem. Wcześniej jak robiłem zdjęcia to czasami wskakiwał błąd "Aparat jest niedostępny" i później jak chciałem zrobić zdjęcie to telefon się zawieszał i musiałem zablokować i odblokować ekran żeby się odwiesił ale zdjęcie niestety się nie zapisywało. Wyczytałem gdzieś w necie że problem znika po wyczyszczeniu danych aplikacji "Aparat" i "Aparaty". Przez jakiś czas ten sposób był skuteczny lecz wczoraj gdy sytuacja się powtórzyła to po wyczyszczeniu danych tych aplikacji problem nadal występował a dzisiaj zamiast obrazu z aparatu jest czarny ekran. Da się to naprawić czy muszę oddać telefon na gwarancji?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...