Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pętla i włączanie start/stop


mkkmarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka otóż zaczynam przygode z autoit. Mam problem ze zrobieniem pętli i zrobienie aby program włączam sie np na przycisk f1 i zatrzymywal na f2 .

 

I jak to mam zrobic pętle do tego ?

 

MouseClick("left", 808, 197)
Sleep(5000)
MouseClick("left", 584, 663)
Sleep(5000)
MouseClick("left", 809, 222)
Sleep(5000)
MouseClick("left", 581, 649)
Sleep(130000)
 

Pętli wgl nwm jak zrobić a z start stop mam taki problem że gdy napisze pod dany przycisk to wgl on nie reaguje więc coś źle robie .

Hejty dozwolone dopiero od wczoraj zaczynam się bawić w auto it . Moje wczeniejsze doświadczenie c++ hacki do warrocka .

 

Co do pętli to prosiłbym tut albo przykład z którym bym sobie poradziłbym .

 

BUM

Opublikowano

Zrób sobie HotKeySet w którym będzie coś w stylu $on = not $on(tylko ta zmienna musi być globalna)

A co do pętli pamiętaj że jak w SciTE klikniesz F1 to pokazuje ci się okno pomocy, a tam jest objaśnione mnóstwo funkcji. Jak mógłby wyglądać gotowy program:

Global $on = 1
HotKeySet("{F8}", "change")
Func change()
	$on = Not $on
EndFunc
While 1
	While $on
		MouseClick("left", 808, 197)
		Sleep(5000)
		MouseClick("left", 584, 663)
		Sleep(5000)
		MouseClick("left", 809, 222)
		Sleep(5000)
		MouseClick("left", 581, 649)
		Sleep(130000)
	WEnd
	Sleep(5000)
WEnd

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...