Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuję kilku porad...


Elorian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Tere gram już 2 miesiące z przerwami. Gram Archerem mam 40 lvl nie wiem co mam dalej robić,

misje są troszkę nudne, chodzenie z 1 npc do 2. Zastanawiam się czy są jakieś dungeony na których da się expić.

Do 40 lvl robiłem wszystkie misje te czerwone i żółte, dużo na tym strace jak nie bd robił tych żołtych?

Możecie mi jeszcze powiedzieć co mam wyrzucić z eq a co zostawić? Nie lubię miec takiego syfu w eq :P

Z góry thx za pomoc. 

 

Oto ss mojej postaci <3

 

5VimZW.png

                                                                                                                                         1Z9bvA.png  

                                                                                                                                                                                                              Laugh often

                                                                                                                                                                                                               Love much

                                                                                                                                                                                                                 Live well

                                                                                                                                                                                                                      :D

Opublikowano

Jeśli chodzi o expienie, znajdz w niedawnych temetach na forum temat pt "jaki sposób jest najszybszy jeśli chodzi o exp" rozpoczęty przez Emil0 i odnajdź moja odpowiedz. (mam jakiś problem ze wstawieniem linka panie mod'zie ;) )

jeśli chodzi o dungeony :O, dostępne je masz od lvl20. Akurat na ss masz to zasloniete ale przy radarze (kompasie jak niektórzy nazywają) masz takie dwie ikonki:1 czerwony drzwiczki - zapisywanie na dungeony, 2 biale młoteczki - zapisywanie na battlegroundy - tam tez się da expic, więcej na ten temat w temacie podanym na początku mojej odpowiedzi.

Jakbys jeszcze uporzadkowal jakos ten inv to moglbym Ci powiedzieć które rzedy do wywalenie które do sprzedania itd.. pojedynczych ikon nie będę rozpisywal. Kliknij w ktorys z buttonow na gorze inv ( automatyczne sortowanie ) i wklej nowego ss'a.

 

Olej zolte questy, nic nie stracisz.

__________________________

Killian - Goofy Force - rekrutujemy! pw na forum lub w grze.

Opublikowano

Dzieki, tu masz ss mojego eq

 

x1Uird.png

                                                                                                                                         1Z9bvA.png  

                                                                                                                                                                                                              Laugh often

                                                                                                                                                                                                               Love much

                                                                                                                                                                                                                 Live well

                                                                                                                                                                                                                      :D

Opublikowano

Po 30 lvl robisz CODZIENNIE bg - Kumasylum i ten drugi, za to sporo expa dostajesz i tak do 60 lvl. Do tego robisz główne misje, czyli kampanie. Żółte nie są aż tak ważne, ja np. robiłam tylko te, które najwięcej expa dawały ;p No i oczywiście chodzić na dungeony, nawet dla zdobycia gold'a i eq.

 

534791413928497578515.jpg

Zaznaczone to na różowo, gdzie jest napisana "1", możesz schować do Banker'a, tak samo "2" - zaznaczone na czerwono (obwódka), schować. To, co jest podpisane "3" - możesz mieć przy sobie, bo przy niektórych żółtych misjach potrzebne jest zdobycie właśnie tych kryształów, kamieni czy coś. Chociaż ja też je chowałam do Banker'a, wracałam, gdy potrzebowałam ;p

Opublikowano

Wielkie dzieki :P
 

Jeszcze 1 pytanie jak bd robil te dungeony o których pisales to ile zajmie mi wbicie 60 lvl?

                                                                                                                                         1Z9bvA.png  

                                                                                                                                                                                                              Laugh often

                                                                                                                                                                                                               Love much

                                                                                                                                                                                                                 Live well

                                                                                                                                                                                                                      :D

Opublikowano

Po pierwsze, na jakim ty serwerze grasz ?

 

1,2 przedmiot do wywalenia.

3 przedmiot (2sztuki) do sprzedania u trade brokera albo pozostawienia w banku.

Cala reszta do sprzedania u Trade Brokera albo Merchanta.

Takie czarne "różdżki" na niebieskim tle (masz 4 rodzaje sztuk: 1,1,5,8) wrzuc sobie do banku jeśli myślisz, ze będziesz robil kiedyś inna postac, jeśli nie do wywalenia.

Stare luki do sprzedania u merchanta.

Odznaki do wywalenia.

Ametyst sprzedaj u merchanta.

Zostaw sobie: ogniska, NPC scroll, Alkahesty(możesz wrzucić do banku, ale i tak będziesz zbieral nowe, wiec miejsce w inv będą zajmowaly), Resurection scroll, Arunic Panacea + itemy questowe ( jak klikniesz u góry w tych filtrach w ostatni buton "ksiazka" to na początek wrzuci Ci wszystkie itemy questowe - jeśli masz zamiar robic questy i instancje to lepiej to zostawić.)

Relentless crux do banku lub sprzedać u trade brokera. (niebieski krysztal z kropelka).

 

Dungeony to strata czasu jeśli chcesz na lvl60 grac PVP.

__________________________

Killian - Goofy Force - rekrutujemy! pw na forum lub w grze.

Opublikowano

Dziekuje za kazda odp w tym temacie :P

                                                                                                                                         1Z9bvA.png  

                                                                                                                                                                                                              Laugh often

                                                                                                                                                                                                               Love much

                                                                                                                                                                                                                 Live well

                                                                                                                                                                                                                      :D

Opublikowano

Jeśli jesteś w jakiejś gildii to najlepiej będzie abyś sobie nie zaśmiecał eq to włożyć wszystkie runy tam, albo zrobić sobie drugą postać i na niej sobie to trzymać tak samo możesz robić z esencją, kamieniami i roślinkami. Widzę że masz jeszcze jakieś butki i inne eq jeśli nie jest Ci to potrzebne możesz to wystawić u broukera albo zużyć do enchantu.

 

Co do expa to temat z niedawna http://bit.ly/1ynIhm2 powinien ci pomóc trochę.

75775358773159538492.png

Opublikowano

Druga postac jako magazyn itemow do craftu (skalek, roślinek, run itd..) jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Na druga postac przerzucasz itemy przez swój bank (który jest wspólny dla wszystkich postaci na jednym koncie). Kolega Aside o gildii, ale zabrakło w tym zdaniu wspomnienia o banku gildyjnym (guild bank) ;). Co do enchantowania bytkow i innych - przed endgamowym eq nie polecam enchantowania zadnego sprzętu wyżej niż +9. Na lvlach niższych niż 60 nie polecam enchantowania innych itemow niż bronie avatarowe.

__________________________

Killian - Goofy Force - rekrutujemy! pw na forum lub w grze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...