Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Generator netheru taki jak na skkf


Kamil3S

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od pewnego czasu poszukuje generator netheru taki jaki jest na skafie tzn (te plaskie biomy netherowe ,drzewa z glowstone itd)

 

Jezli ktos by takiego znalazl lub napisal byl bym bardzo wdzieczny

Opublikowano

Ty sie mylisz, wejdz na ts3 skkf i sie zapytaj czy używają terrain control..

Myślisz że powiedzą jakich pluginów używają na serwerze ? Terraria control to jest plugin, moze nie uzywaja go na hc ale cosc podobnego maja napewno...

:)

Opublikowano

Myślisz że powiedzą jakich pluginów używają na serwerze ? Terraria control to jest plugin, moze nie uzywaja go na hc ale cosc podobnego maja napewno...

Co do skafa to uzywaja Terrain Controla i paczki z forum tc ; > 

Jedyna roznica jest to ze wywalili kilka obiektow z tej paczki.

Opublikowano

Owy generator jest tak naprawde Defabriego on dal go Cubixowi :D.

 

Tomek Kleszcz? :D

Weź, Cubix beke ciśnie z Tomka już od dłuższego czasu, a ten mu dupe liże. Jego nikt nie lubi. xD

P.S: bieda:

Fhx5zS9.png

 

Kto też takiego bana od Tomeczka dostał ręka w górę! :D

 

Co do generatora, to TerrainControl, na 99%. Nikt normalny nie pisze autorskiego pluginu generującego teren, bo po pierwsze jest to niepotrzebne - TC ma wszystkie potrzebne funkcje, po drugie nie da się tego zrobić tak dokładnie i tak rozbudować jak TC pod względem konfiguracji. Poza tym, wszystkie te biomy z XCraftersów, skkfów i innych, to posklejane biomy z amerykańskich stron/forów. =)

Opublikowano

Tomek Kleszcz? :D

Weź, Cubix beke ciśnie z Tomka już od dłuższego czasu, a ten mu dupe liże. Jego nikt nie lubi. xD

P.S: bieda:

8176314137868331182332.png

 

Kto też takiego bana od Tomeczka dostał ręka w górę! :D

 

Co do generatora, to TerrainControl, na 99%. Nikt normalny nie pisze autorskiego pluginu generującego teren, bo po pierwsze jest to niepotrzebne - TC ma wszystkie potrzebne funkcje, po drugie nie da się tego zrobić tak dokładnie i tak rozbudować jak TC pod względem konfiguracji. Poza tym, wszystkie te biomy z XCraftersów, skkfów i innych, to posklejane biomy z amerykańskich stron/forów. =)

A nether tak jak juz wspomnialem jest pobrany z paczki jednego z uzytkownikow forum Terrain Control ; >

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...