Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4story MultiHack SilverAngel - download


Niesiu1141

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4story MultiHack by SilverAngel

 

Witam! Niedawno znalazłem działającego multihacka od SilverAngel i chciałbym go zaprezentować

 

Screenshot:

 

http://www.iv.pl/images/27144078037629727489.jpg

 

http://www.iv.pl/images/25136375998158710429.jpg

 

http://www.iv.pl/images/06230806845767712089.jpg

 

Opcje:

 

- CooRDiNaTeS HaCks - Teleport (trzeba podać kordy)

 

X - długość

 

Z - szerokość

 

Y - wysokość

 

-Toggle ADVaNCeD HaCks :

 

-DeaD BoDy TeLePoRT- teleport zwłok (sam nie wiem jak to wyjaśnić)

 

-FLy JuMP HaCks - latanie poprzez skakanie

 

-HiDe NaMe HaCks - niewidoczność nicku itp

 

-Hide SHaDoW HaCk - brak cienia

 

-LoCk ENeMy HaCk - Nie wiem (postaram się uzupełnić wszystkie braki)

 

-No ENeMy SPeeD -  Wróg nie ma prędkości (coś w tym sylu)

 

-OpeN SHop HaCks - otworzy się sklep i można sprzedawać itemy 

 

-DRoWN ProTeCTiON - Obalić obronę

 

-FLy WaLK HaCk - latanie podczas chodzenia (wystarczy kamerę przesunąc w górę lub w dół)

 

-HiDe PLayeR HaCk - ukryć się (chodzenie na niewidzialnośći)

 

-HiDe UI HaCks - ukrycie pasku życia itp

 

-No CaST HaCks - sam nie wiem

 

-OpeN BaNK HaCk - otworzy się bank

 

-SkiLL FreeZe HaCk - na wszystkich przyciskach ta sama umiejętność (żeby zadziałało należy podczas używania umiejętność zminimalizować 4story i włączyć tą opcję)

 

OTHeR HaCks: (tej opcji za bardzo nie opiszę bo większść haków z tego nie działa a inne są dla vip)

 

SPeeD MoDiFieR - super szybkość (tak jak by się biegło do zwłok) 

 

Instalacja:

1) Pobierz plik - http://www.mediafire.com/download/zuhih6qn54d3z9s/4Story-Multihack-1.1.0.1-by-SilverAngel.rar

 

2) Wypakuj do folderu z grą (UWAGA: Mogą być problemy ponieważ HackShield może wykrywać dlatego ja mam haka w folderze na pulpicie)

 

3) Odpal 4story injector (trzeba zrobić akualizację na 1.1.0.9)

 

4) Odpal gre za pomocą TClient (ja odpalam normalnie przez Gameforge Live bo inaczej mi nie działa)

 

5) Ciesz się grą! (żeby używać haka należy po zalogowaniu się na postać zminimalizować 4story)

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź tu! -----> http://www.silverangel.org/

 

P.S. Jeżeli coś nie będzie działać proszę pisać na pw

 

Moje małe inforamcje!

 

1.HackShield może wykrywać haka dlatego odpalanie może będzie trzeba było powtarzać kilka razy (przynajmniej u mnie)

 

2.Nie odpowiadam za bana! Robisz to na własną odpowiedzialność! (ale jest mała szansa na złapanie)

 

3.Pytania pisać na pw!

 

4.jeżeli link wygaśnie proszę pisać wstawię nowy

 

Virus Scan: https://www.virustotal.com/pl/file/36a66c03e507955b52f6035e90b6a2a3388a92537eb233421b9469cf9ee26996/analysis/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Działa na 4Story EG zapewne? :D
"-No CaST HaCks - sam nie wiem" Nie musisz czekać na castowanie skilli 

                                                              
 

 
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ogolnie vip niema az takich zajebistych funkcji, tylko ma teleporty zapisywane ( tak samo jak w darmowej, tylko ze nie trzeba podawac kordow ) i ten no miss to ujdzie na zaklinaczu, poniewaz gdy mamy ta opcje wlaczona i zrespimy duszka np na 10lvl to on ma 6k dmg i bije na strzala mobki na td, potem okolo 4-5k.

 

1 Miesiac vipa = 8$

strach-ov <- Dodajesz tak inick na skype i piszesz ze jestes chetny kupna vipa na tym. Ty mu wplacisz, on sprawdzi czy doszlo i wysyla ci tego samego hacka tylko ze vip edition. Jak sie skonczy czas uzytku zamieni ci sie z vipa na darmowe.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

cześć, mam pytanko, mianowiscie posiadam już injector ale są tylko dwie zakładki (injector & logger; about multihack) w tym programie, co zrobić żeby multi hack działał poprawnie?

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...