Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Komputer się wyłąncza podczas "wysiłku"


polek122333

Pytanie

Opublikowano

Witam mam otóż taki problem podczas grania w dosyć obciążające gry komputer z nienacka się wyłącza, żadnego blue-screen czy najpierw zamknięcia programów w jednej chwili wszystko pada.

Po uruchomieniu pyta się co zrobić po nieoczekiwanym odcięciu zasilania (zasilacz nie wytrzymuje  ???).

Zmieniłem system z visty na 7 i usunąłem stare pliki oraz wyczyściłem sprężonym powietrzem dokładnie komputer i dalej przy wysiłku się wyłącza.

 

Temperatury w spoczynku:

CPU:33

HDD:35

VGA:43

 

Temperatury podczas intensywnej pracy:

CPU:55

HDD:42

VGA:38

 

Specyfikacja:

System: Windows 7 Professional SP1 32 bity

CPU: Intel core quad2  Q8200  2.33GHz

VGA: NVIDIA GeForce 9600 GT

RAM: 3GB

Zasilacz: Chieftec GPS-500AB A  Maks 500W

 

 

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mozliwe , ze ci sie procesor przegrzewa. Sprobuj otworzyc komputer ( w sensie zdjac czesc obudowy ktora mozesz zdjac odkrecajec 2-4 srubki) i odkurzyc srodek, staraj sie nie urzywac odkurzacza. Jesli to nie pomoze to idz do jakiegos sklepu z komputerami i wymien procesor .

 

Mysle ze moja odpowiedz pomoze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...