Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Dodanie działu "Komputery - Apple/OS X" - strefa Apple na MPC!


.avaterys_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

 

Proponuję dodanie poddziału do Komputerów: "Komputery - Apple/OS X". Byłaby to taka swoista strefa Apple na MPCforum oderwana od całej reszty Windowsowych gówien, dla fanów nadgryzionego jabłka. ;)

Najświeższe informacje o nowych urządzeniach od Apple - iMacach, MacBookach, Macach Mini etc.

 

Dyskusje o sprzętach Apple, poradniki dot. OS X, pierwsze kroki i masa, masa innych pomysłów. Mimo że użytkowników sprzętów, szczególnie komputerów od Apple ze względu na ich cenę w Polsce jest dość mało, to dział myślę, że byłby ciekawy, nawet dla tych, którzy nie posiadają takowego sprzętu, ale są ciekawi jak to wygląda.

Osobiście jestem wielkim fanem Apple i na pewno bym dorzucił cegiełkę, może nawet dwie do rozwoju tego działu. ;-)

Opublikowano

@TroLLu 

iOS faktycznie jest bo dużo osób kupuje dla zasady iPhone. Ale nie porównuj działu iOS i OS X bo to 2 różne rzeczy...

 

 

 

Co do sugestii to nie bo na forum jest zaledwie 5 tematów o instalacji OS X. Nic więcej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...