Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam gry i ludzi z którymi można pograć


JaJestemKuba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla ciebie to tylko Minecraft. W inne gry dzieci raczej nie grają.

Odezwał się dorosły -,-

Minecraft. Proszę o poważne wypowiedzi. Aha radtor mogę cię zaprosic na ts3 i pokazać jaki mam głos ale wolę nie bo z twojej wypowiedzi sądzę że masz mało lat a jak usłyszę twój głos to ogłuchnę z pisku

 

Nie skacz 15 latku do 18 latka

Opublikowano

Odezwał się dorosły -,-

Minecraft. Proszę o poważne wypowiedzi. Aha radtor mogę cię zaprosic na ts3 i pokazać jaki mam głos ale wolę nie bo z twojej wypowiedzi sądzę że masz mało lat a jak usłyszę twój głos to ogłuchnę z pisku

 

Nie skacz 15 latku do 18 latka

Jeśli naprawdę masz 18 lat to współczuję, bo poziom jaki wykazujesz na tym forum jest bardzo niski. No chyba, że trolujesz, ale mało śmiesznie.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Nie trolluję. Miałem delikatnie mówiąc hujowe dzieciństwo a nadal muszę mieszkać z partnerem mojej mamy(rozwód) z którym się już nieraz biłem i wyzywałem ale się wkrótce wyprowadzam w pizdu bo chcę zerwać z przeszłoscią. Jak chcesz wiedzieć więcej zapraszam na pw. Teraz proszę o powrót do tematu. Jak ktoś chce zagrać ze mną i ma propozycję gry to na pw

Opublikowano

Nie trolluję. Miałem delikatnie mówiąc hujowe dzieciństwo a nadal muszę mieszkać z partnerem mojej mamy(rozwód) z którym się już nieraz biłem i wyzywałem ale się wkrótce wyprowadzam w pizdu bo chcę zerwać z przeszłoscią. Jak chcesz wiedzieć więcej zapraszam na pw. Teraz proszę o powrót do tematu. Jak ktoś chce zagrać ze mną i ma propozycję gry to na pw

łał, i tak na forum publicznym o tym gadasz? czy to troll też??

 

ja grywam tylko w lola i fifę world więc raczej odpadam;P 

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

łał, i tak na forum publicznym o tym gadasz? czy to troll też??

 

ja grywam tylko w lola i fifę world więc raczej odpadam;P

A co mam może siedzieć tak sobie i nie bronić siebie?

Nikt z was mnie nie widział ani nawet jak wyglądam to mi to wisi.

Pograj se w Metina tam znajdziesz gildie i internetowych kolegów.

Pisałem jakie gry mają być. Już w sumie wiem czemu cię wyjebali z administracji

Opublikowano

Haha, taka odpowiedź na pytanie "Czy trollujesz?". To akurat Ci się udało.

Masz PayDaya 2 na prmocji za 5 euro.

Pograj se w Metina tam znajdziesz gildie i internetowych kolegów.

 

payday nie lubię

 

@JaJestemKuba

Jesteś upośledzony :* ale niech ci bd

Może upośledzony nie ale z głowa mam coś napewno (urojenia itp. miałem 2 lata temu)

Haha, taka odpowiedź na pytanie "Czy trollujesz?". To akurat Ci się udało.

Masz PayDaya 2 na prmocji za 5 euro.

Nie lubię pd

Opublikowano

Combat Arms fajnie się gra jest to FPS ale znajdziesz ludzi do gry razem 

Zapraszam Baxiu11 :3

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

Team Fortress 2, niby nie ma tam nic z Minecrafta ale graczom tej gry spodoba się na bank inżynier i szpieg ;)

No, a ja też zapraszam na steam, mam Portal 2 i TF2, nick "umotex12", a domyślny to "pukpuk2" (tata zakladal, potem ja zrobiłem konto pod siebie :) )

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...