Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Shaco? Leblanc? Czy zbierać na coś innego?


RutherforPolska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem tak Shaco totalny ussles nie polecam. A lb swoj dmg ma ale papier jakiego nigdy w tej grze nie było.

 

Fizz (4800):

 

+Doskok.

+W zwiekoszny dmg ap i trutka ze zwyklych attakow.

+Escape E i spory dmg.

+Dobry ult slow, podrzucenie i oczywiście dmg.

+W luuu... Mocne combo.

+Zmiecie wiekszość ap np: Lb, Veigar itd.

-Trochę słaby w late.

Opublikowano

Za 4800 polecam Ahri:

 

+ Mobilna (3 flashe na ulti)

+ Mocne kombo po trafieniu charma

+ Możliwość poke'u

+ Sustain  dzięki pasywce

 

- Manożerna

- Przed 6 podatna na ganka

- Nie trafisz charma - nici z kombo

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Bywalec
Opublikowano

Shaco jest dobry, ale do tej postaci trzeba mieć nerwy.

Po pierwsze trzeba umieć counter junglować - bardzo fajny champ do tego.

Jeżeli ktoś zniszczy Ci early to masz pograne, a twój team w late gra 4v5. (w tym rzecz właśnie, że ogarnięty shaco musi zniszczyć early enemy junglerowi)

Shaco ma świetne ganki, fear + invisible, do tego slow z E.

Dobrze zbudowany shaco w late enemy adc zdejmuje na 2 hity, jeżeli będziesz miał cierpliwość do tego champa to polecam. :)

Opublikowano

Jeśli chcesz zbieraj na Lee Sina : 

 

✓ Bardzo silne early game i niezły mid game

✓ Szybki clear w dżungli

✓ Wysoka mobilność

✓ Jeżeli budowany pod dmg – duży burst

✓ Niskie cooldowny jak na postać bez many

✓ Bardzo mocne ganki

✓ Ulti może podrzucić wszystkich w TF, dzięki czemu można łatwo go wygrać.

✓ Ładne skiny  :)

Wady:

✘ Słaby late game

✘ Bez ulti troszkę słaby w TF

✘ Wymaga nauki, by grać nim dobrze i efektownie 

­Życie jest podłe, pamiętaj dziecko. Nie trzeba umrzeć żeby przeżyć piekło. - PIH


chadanako_rhspsqr.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...